Херсонська міська гериатрична лікарня

Новости города Херсона. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на первоисточник
Ответить
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 667
Зарегистрирован: 17 окт 2007, 10:28

Херсонська міська гериатрична лікарня

Сообщение Прес-служба КРУ » 30 июл 2008, 09:13

Соціальні кошти
ЩО ТРАПИЛОСЯ З ГРОШИМА?

Неефективне управління коштами місцевого бюджету Херсонською міською гериатричною лікарнею за період з листопада 2005 по квітень 2008 років призвело до порушень в фінансовій сфері майже на третину мільйона гривень.

Лікарнею через невірне застосування підрядною організацією норм розцінок зайво сплачено бюджетних коштів у сумі понад 4 тис. грн.. Крім того, зайво сплачено понад тисячу гривень за фактично не виконані підрядною організацією роботи з капітального ремонту приміщення клінічної лабораторії. Бухгалтерія лікарні безпідставно завищила вартість будівель та споруд більш ніж на 200 тис.грн., внаслідок необґрунтованого включення до їх вартості сум бюджетних коштів, витрачених на оплату проведених капітальних ремонтів.
Не проходили по обліку асфальтне покриття, огорожа та зелені насадження на суму понад 56 тис.грн. Водночас вартість окремого обладнання, що відноситься до основних фондів лікарні, була заниженою на суму понад 12 тис. грн. У лікарні не взято на облік вартість ліцензії на здійснення медичної практики. На жаль, монітор комп’ютера, придбаний саме для лікарні, чомусь опинився за межами установи. Ревізорами встановлені факти зайвого списання продуктів харчування.
Виявлені випадки завищення розмірів посадових окладів у штатних розписах, співпадання графіків роботи деяких працівників за місцем роботи по сумісництву і за основним місцем роботи, яким безпідставно нараховувалися надміру гроші за невідпрацьований час. Протягом 2007 та січня– квітня 2008 років працівник лікарні за неправомірне сумісництво посад отримав заробітку в сумі понад 4 тис. грн. Фізичні особи недоотримали коштів у сумі понад 26 тис.грн, в тому числі понад 19 тис. грн. доплат за використання в роботі дезінфікуючих засобів. А внаслідок заниження розмірів посадових окладів і відпускних «постраждалі» працівники не одержали тисячі гривень.
Матеріали інспектування надано правоохоронним органам.

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «г.Херсон»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 2 гостя