Каховський гериатричний пансіонат

Региональные новости Херсонской области. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на оригинал статьи
Ответить
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 667
Зарегистрирован: 17 окт 2007, 10:28

Каховський гериатричний пансіонат

Сообщение Прес-служба КРУ » 30 июл 2008, 09:19

До порядку
ДЕ БРАКУЄ ФАХІВЦІВ?

Бухгалтери комунального закладу обласної ради „Каховський гериатричний пансіонат” допустили збитків на суму понад 45 тис.грн. Водночас інші порушення фінансової дисципліни ревізори зафіксували на суму майже на півмільйона гривень. Матеріали ревізії передано обласній прокуратурі.
Ревізія, проведена також за зверненням громадян, які перебувають на повному державному утриманні. До речі, пансіонат обслуговує інвалідів I і II групи, старших 18 років, котрі за станом здоров'я потребують стороннього догляду, побутового обслуговування. Звісно, працездатних родичів, зобов'язаних їх утримувати за законом, у них немає.
В меню-вимогах на харчування кількість підопічних була інколи завищеною. Лишки товарно-матеріальних цінностей склали суму майже 6 тис.грн. Працівники пансіонату недоотримали майже 16 тис.грн. обов’язкових доплат за використання в роботі дезінфікуючих засобів. Понад тисячу гривень зайвих коштів сплачено пансіонатом за фактично неотримані послуги електропостачання. Корми на відгодівлю свиней списано у завищених розмірах на суму близько 9 тис.грн. В ході проведення ревізії збільшено занижену вартість земельної ділянки на суму понад 460 тис. грн. Виявлені порушення усуваються, а винуватці притягуються до відповідальності.

Ответить

Вернуться в «Херсонская область»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 1 гость