У фінансовому царстві

Региональные новости Херсонской области. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на оригинал статьи
Ответить
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 667
Зарегистрирован: 17 окт 2007, 10:28

У фінансовому царстві

Сообщение Прес-служба КРУ » 04 авг 2008, 11:13

Ревізія КРУ
У ФІНАНСОВОМУ ЦАРСТВІ
Старозбур’ївська сільрада не звертала уваги на всі існуючі вимоги бюджетного законодавства. Адже за період з березня 2006 по червень 2008 років фінансові порушення склали загальну суму 317,22 тис. грн. Матеріали ревізії передано на розгляд районній прокуратурі.

Через завищення норм добових та відсутність підтверджуючих документів на проїзд службовцям переплачено 160 гривень. Виявлено помилки в обчисленні середньої зарплати (600 гривень), завищення обсягів робіт з капітального ремонту дитячого садку (понад 8 тисяч гривень). Не за цільовим призначенням витрачено майже чотири тисячі гривень на оплату за проект на капітальний ремонт дитсадка. На 116 тисяч гривень сплачено податку на додану вартість від продажу земельної ділянки. Однак така чимала сума повинна була надійти до бюджету розвитку. Виявлено списання тисячі гривень без фактичного отримання послуг з підвищення кваліфікації сімейним лікарем сільської амбулаторії. Близько 93 тисяч гривень витрачено сільрадою з порушенням вимог тендерного законодавства на закупівлю робіт з капітального ремонту дитсадка. В ході проведення ревізії виправлено недоліки в обліку вартості майна та обладнання.


Контрольно-ревізійний відділ
у Голопристанському районі

Ответить

Вернуться в «Херсонская область»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 1 гость