Нижньосірогозька центральна районна лікарня

Региональные новости Херсонской области. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на оригинал статьи
Ответить
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 667
Зарегистрирован: 17 окт 2007, 10:28

Нижньосірогозька центральна районна лікарня

Сообщение Прес-служба КРУ » 05 авг 2008, 11:59

Ревізія
ФІНАНСОВА «ТЕРАПІЯ» ЛІКАРНІ

Нижньосірогозька центральна районна лікарня з травня 2005 по квітень 2008 років порушила фінансово-бюджетну дисципліну на загальну суму понад 42 тисячі гривень.

В акті ревізії - прорахунки в оплаті праці сумісникам, переплати відпускних, зайве перерахування внесків державним цільовим фондам, оплата завищених обсягів виконаних ремонтних робіт, нестача та лишки продуктів харчування, безпідставне покриття витрат працівників лікарні на оренду житла за рахунок бюджетних коштів.
Деякі лікарі після повернення з відряджень недотримували повні суми добових. Санітарки за використання в роботі дезінфікуючих засобів недоотримали до посадового окладу майже 22 тисячі гривень у вигляді доплат. Помилково нараховано надбавки деяким працівникам за складність, напруженість і інтенсивність в роботі.
Ревізори виявили факти необґрунтованої закупівлі харчових продуктів для адміністративно арештованих, неправомірне списання палива. Заборгованість за отримане вугілля і медикаменти не рахувалася на суму близько 44 тис. грн. Районній казні не перераховано понад три тисячі гривень доходів за оренду комунального майна. Іноді орендарям взагалі рахунки не виставлялися. Одне з фермерських господарств не сплачувало в повному обсязі за оренду автомобілю лікарні. Під час ревізії збільшено по обліку вартість будівель на суму майже 119 тис. грн.

Ответить

Вернуться в «Херсонская область»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 3 гостя