Нижньосірогозька центральна районна лікарня

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Нижньосірогозька центральна районна лікарня

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Ревізія
ФІНАНСОВА «ТЕРАПІЯ» ЛІКАРНІ

Нижньосірогозька центральна районна лікарня з травня 2005 по квітень 2008 років порушила фінансово-бюджетну дисципліну на загальну суму понад 42 тисячі гривень.

В акті ревізії - прорахунки в оплаті праці сумісникам, переплати відпускних, зайве перерахування внесків державним цільовим фондам, оплата завищених обсягів виконаних ремонтних робіт, нестача та лишки продуктів харчування, безпідставне покриття витрат працівників лікарні на оренду житла за рахунок бюджетних коштів.
Деякі лікарі після повернення з відряджень недотримували повні суми добових. Санітарки за використання в роботі дезінфікуючих засобів недоотримали до посадового окладу майже 22 тисячі гривень у вигляді доплат. Помилково нараховано надбавки деяким працівникам за складність, напруженість і інтенсивність в роботі.
Ревізори виявили факти необґрунтованої закупівлі харчових продуктів для адміністративно арештованих, неправомірне списання палива. Заборгованість за отримане вугілля і медикаменти не рахувалася на суму близько 44 тис. грн. Районній казні не перераховано понад три тисячі гривень доходів за оренду комунального майна. Іноді орендарям взагалі рахунки не виставлялися. Одне з фермерських господарств не сплачувало в повному обсязі за оренду автомобілю лікарні. Під час ревізії збільшено по обліку вартість будівель на суму майже 119 тис. грн.
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей