Віддайте всю зарплату!

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Віддайте всю зарплату!

Повідомлення Прес-служба КРУ »

НА ЗАМІТКУ БУХГАЛТЕРУ
«ВІДДАЙТЕ ВСЮ МОЮ ЗАРПЛАТУ!»

Не припиняються порушення чинного законодавства при нарахуванні заробітної плати за час відпустки, матеріальної допомоги та інших виплат встановлені майже на кожному перевіреному об’єкті контролю.
Упередити типові порушення можливо за умов повного дотримання Порядку обчислення середньої заробітної плати, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08.02.1995 № 100 (із змінами, внесеними Постановою КМУ від 30.11.2005 № 1132) обчислення середньої заробітної плати для оплати часу щорічної відпустки, додаткових відпусток у зв'язку з навчанням, творчої відпустки, додаткової відпустки працівникам, які мають дітей, або для виплати компенсації за невикористані відпустки провадиться виходячи з виплат за останні 12 календарних місяців роботи, що передують місяцю надання відпустки або виплат компенсації за невикористані відпустки.
У випадках підвищення тарифних ставок і посадових окладів на підприємстві, в установі, організації відповідно до актів законодавства, а також за рішеннями, передбаченими в колективних договорах (угодах), як у розрахунковому періоді, так і в періоді, протягом якого за працівником зберігається середній заробіток, заробітна плата, включаючи премії та інші виплати, що враховуються при обчисленні середньої зарплати, за проміжок часу до підвищення коригуються на коефіцієнт їх підвищення.
Віра Варяник,
начальник контрольно-ревізійного відділу в Великоолександрівському районі

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Bing [пошуковий робот], Common Crawl Foundation [бот], Semrush [SEO бот] і 0 гостей