Деякі власники худоби...

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Деякі власники худоби...

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Ставиться проблема
НАДАННЯ ДОВІДКИ - ФОРМАЛЬНІСТЬ ЧИ ПОРУШЕННЯ ЗАКОНОДАВСТВА?

Деякі власники худоби Нововоронцовського району безпідставно отримали дотації за утримання тварин у громадському секторі. Так, загальна сума матеріальної шкоди (збитків) склала понад дві тисячі гривень.
В ході ревізії фінансово-господарської діяльності районного управління агропромислового розвитку за 2005-2007 роки досліджувалося питання використання бюджетних коштів по бюджетній програмі -2801210 „Бюджетна тваринницька дотація та державна підтримка виробництва продукції рослинництва”.
Постановою Кабінету Міністрів України від 06.05.2005 року № 325 затверджено Порядок використання коштів державного бюджету, що спрямовуються для фінансової підтримки виробництва продукції тваринництва. Фізичні особи подають для отримання фінансової підтримки за вирощену і здану тваринницьку продукцію пакет документів.
Співставленням даних погосподарських книг та довідок, виданих сільськими радами для отримання дотації товаровиробникам за продані ними на забій та переробку худоби встановлені розбіжності. Згідно з довідкою, виданою Біляївською сільською радою від 26.12.2006 року № 529 поголів’я свиней в особистому господарстві Івахненка М.В. становить 20 голів, (здано на забій – 18 голів), згідно записів погосподарської книги – 5 голів. Хоча документів, що підтверджують придбання, вирощування 13 голів свиней до перевірки не надано. Таким чином, внаслідок недостовірності даних зайво виплачена дотація в сумі 1635,75 грн. В іншій довідці сільради від 17.01.2007 року № 23 поголів’я свиней в особистому господарстві Борисенка Д.Л. становить 4 голови, (здано на забій – 4), а згідно записів погосподарської книги – лише половина. Документів, що підтверджують придбання, вирощування двох голів свиней до перевірки не надано. Таким чином, внаслідок недостовірності даних сільської ради зайво виплачена дотація господарю худоби в сумі 223,65 грн.
Згідно з довідкою, виданої Новоолександрівською сільрадою від 27.06.06 року № 2-25/273 кількість бджолосімей в особистому господарстві Калуги В.В - 16, у погосподарській книзі бджолосім’ї не обліковуються. Через недостовірні дані зайво виплачена дотація бджоляру в сумі 170,56 грн.
Постає питання щодо узгодженості дій працівників сільських рад. Адже відповідно до наказу Державного комітету статистики України від 18 квітня 2005 року № 95 перепис худоби проводиться раз на рік у грудні. Таким чином, приплід тварин, придбання молодняку худоби населенням для вирощування ніде протягом року не фіксується. Тож сільські ради для підтвердження наявного поголів’я повинні обстежувати домогосподарства і на підставі актів обстежень надавати відповідні довідки.
Юлія Хупавченко,
начальник контрольно-ревізійного відділу
в Нововоронцовському районі
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 1 гість