Херсонський обласний онкологічний диспансер

Новини Херсону. Розділ форуму, де можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в місті Херсон. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються у місті
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Херсонський обласний онкологічний диспансер

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Надзвичайна бухгалтерія

ЗАБУТЕ ЗАКОНОДАВСТВО?

Херсонський обласний онкологічний диспансер допустив фінансових прорахунків, недоліків та помилок при витрачанні бюджетних коштів на суму понад 70 тисяч гривень. Матеріали передано правоохоронним органам.

В ході ревізії виправлено чимало бухгалтерських непорозумінь. Передусім відшкодовано гроші, котрі безпідставно нараховані працівникам диспансеру та деяким сумісникам, Пенсійному та іншим цільовим фондам. Водночас декотрі працівники диспансеру недотримували своєчасно доплати за використання в роботі дезінфікуючих засобів у розмірі десяти відсотків від посадового окладу та відпускні загалом на суму майже 37 тис. грн. Ряд службовців надавали до бухгалтерії неправдиві звіти про свої відрядження. Адже їх проїзні документи не співпадали з датами вибуття та прибуття.
Надміру списувалися пшоно, ячнєва і вівсяна крупи, які закладалися до супів усупереч вимог Збірника з лікувального харчування. Встановлено й факти безпідставного списання палива, нестачу окремих медикаментів. В ході інспектування збільшено в обліку вартість наявної земельної ділянки на суму майже 33 тис. грн. Не обліковувалася ліцензія на медичну практику. Установа не отримала коштів за рентгенівський апарат, наданий Високопільській центральній районній лікарні в тимчасове користування. А через штучне завищення робіт з капітального ремонту зайво перераховано підряднику близько трьох тисяч гривень. Зафіксовано й завищення потреби в коштах за послуги водопостачання та водовідведення.
Отже ревізія, проведена КРУ за період з лютого 2005 по травень 2008 року, виявила випадки ігнорування вимог чинного законодавства з питань оплати праці, при складанні кошторисів, в обліку харчових продуктів, в орендних відносинах, при здійсненні тендерних процедур…
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “м.Херсон”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей