Херсонський обласний онкологічний диспансер

Новости города Херсона. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на первоисточник
Ответить
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 667
Зарегистрирован: 17 окт 2007, 10:28

Херсонський обласний онкологічний диспансер

Сообщение Прес-служба КРУ » 11 авг 2008, 11:42

Надзвичайна бухгалтерія

ЗАБУТЕ ЗАКОНОДАВСТВО?

Херсонський обласний онкологічний диспансер допустив фінансових прорахунків, недоліків та помилок при витрачанні бюджетних коштів на суму понад 70 тисяч гривень. Матеріали передано правоохоронним органам.

В ході ревізії виправлено чимало бухгалтерських непорозумінь. Передусім відшкодовано гроші, котрі безпідставно нараховані працівникам диспансеру та деяким сумісникам, Пенсійному та іншим цільовим фондам. Водночас декотрі працівники диспансеру недотримували своєчасно доплати за використання в роботі дезінфікуючих засобів у розмірі десяти відсотків від посадового окладу та відпускні загалом на суму майже 37 тис. грн. Ряд службовців надавали до бухгалтерії неправдиві звіти про свої відрядження. Адже їх проїзні документи не співпадали з датами вибуття та прибуття.
Надміру списувалися пшоно, ячнєва і вівсяна крупи, які закладалися до супів усупереч вимог Збірника з лікувального харчування. Встановлено й факти безпідставного списання палива, нестачу окремих медикаментів. В ході інспектування збільшено в обліку вартість наявної земельної ділянки на суму майже 33 тис. грн. Не обліковувалася ліцензія на медичну практику. Установа не отримала коштів за рентгенівський апарат, наданий Високопільській центральній районній лікарні в тимчасове користування. А через штучне завищення робіт з капітального ремонту зайво перераховано підряднику близько трьох тисяч гривень. Зафіксовано й завищення потреби в коштах за послуги водопостачання та водовідведення.
Отже ревізія, проведена КРУ за період з лютого 2005 по травень 2008 року, виявила випадки ігнорування вимог чинного законодавства з питань оплати праці, при складанні кошторисів, в обліку харчових продуктів, в орендних відносинах, при здійсненні тендерних процедур…

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «г.Херсон»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 3 гостя