Бухгалтери не помиляються?

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Бухгалтери не помиляються?

Повідомлення Прес-служба КРУ »

БЮДЖЕТНІ кошти
Бухгалтери не помиляються?

Часто фінансові порушення пов’язані з недотриманням бюджетного законодавства, що призводить до нецільового та незаконного використання коштів підконтрольними установами.
Правові засади функціонування бюджетної державної системи України, її структура, принципи та основи процесу викладені в Бюджетному кодексі України. Складові бюджету - загальний та спеціальний фонди. Статтею 13 визначено: передача коштів між цими фондами казни дозволяється лише в межах бюджетних призначень шляхом внесення відповідних змін до Закону України про Державний бюджет України чи рішення відповідної ради.
Платежі за рахунок спеціального фонду здійснюються в межах коштів, що надійшли до цього фонду на відповідну мету. Витрати спеціального фонду бюджету мають постійне бюджетне призначення, яке дає право провадити їх виключно в межах і за рахунок відповідних надходжень до спецфонду згідно з законодавством, якщо рішенням про місцевий бюджет не встановлено інше. Власні ж надходження бюджетних установ, які утримуються за рахунок відповідних місцевих бюджетів, належать до джерел формування спеціального фонду місцевих скарбниць. Установи мають право брати бюджетні зобов’язання, витрачати бюджетні кошти на цілі та в межах, установлених затвердженими кошторисами.
Бюджетні установи допускають використання коштів загального фонду бюджету на виплату зарплати за роботи, виконані на платних умовах; оплата комунальних послуг, які спожиті при наданні платних послуг; здійснення видатків, пов’язаних з використанням та експлуатацією основних та обігових ресурсів установи та інші випадки.
В Бериславському педагогічному училищі покривалися видатки спеціального фонду за рахунок коштів загального фонду кошторису на загальну суму 8,2 тис.грн. Зокрема, здійснювалися витрати (передбачені за спеціальним фондом) на оплату комунальних послуг. При цьому видатки загального фонду не відновлюються, а кошти використовуються у будь-яких інших напрямках.
Таким чином розпорядники коштів зобов’язані дотримуватися вимог Бюджетного кодексу України та Порядку складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ згідно з постановою уряду від 28 лютого 2002 року № 228.

Владислав Сольський, провідний контролер-ревізор
контрольно-ревізійного відділу в Бериславському районі

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей