За адресами порушень

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

За адресами порушень

Повідомлення Прес-служба КРУ »

ВКОТРЕ «ЗАБУЛИ»
З початку року ревізори КРУ в межах Скадовського району провели дев’ять контрольних заходів (два – централізованих завдання – ревізія використання коштів Фонду загальнообов’язкового соціального страхування з тимчасової втрати працездатності та місцевого управління пенсійного Фонду України). При цьому обсяги охоплених ревізіями фінансових та матеріальних ресурсів склали суму близько 32 мільйонів гривень.
За результатами ревізії Фонду загальнообов’язкового соціального страхування з тимчасової втрати працездатності зафіксовано незаконних та нецільових витрат коштів Фонду в сумі близько 6 тис.грн.
Філія обласного комунального підприємства „Херсоноблфармація” центральної районної аптеки № 17 реалізовувала лікарські засоби без наявності ліцензії, При цьому отримано доходів у сумі понад 585 тис. грн. До того ж відображалися недостовірні витрати підприємства у фінансовій звітності.
Керівництво Володимирівської сільради вирішило, що працівники бухгалтерії працюють в шкідливих умовах (!) та встановило їм надбавку без проведення атестації робочих місць. Як результат необґрунтовано виплачені надбавки.
Ряд недоліків та прорахунків - системного характеру. Всупереч п. 88 Закону України „Про Державний бюджет України на 2008 рік” через недотримання вимог Типових штатів протягом 2006-2007 років підконтрольними об’єктами, в зв’язку з незаконним утримуванням понадштатних одиниць на оплату праці та нарахуваннями на неї витрачено 28,3 тис.грн. (Володимирівська, Таврійська та Радгоспненська сільради)
В порушення п.5 ст.7 Бюджетного Кодексу України без врахування потреби планувалися видатки на утримання ФАПів та дитячих садків, що призвело до зайвого виділення бюджетних коштів розпорядникам нижчого рівня та їх незаконного використання у сумі понад 56 тис. грн. (Володимирівська, Таврійська та Радгоспненська громади)
Проігноровано вимоги Закону України „Про індексацію грошових доходів населення”. Так, своєчасно не проводилася індексація доходів працівників. Тому фізичні особи недоотримали виплат у сумі більше 16 тис.грн. (Радгоспненська та Таврійська ради),
Таврійська сільська рада не забезпечила дотримання п.21 Закону України “Про оренду землі”. Зокрема, не виконувалися умови договорів щодо сплати орендної плати у встановлені терміни, у зв’язку з чим бюджети всіх рівнів недоотримали 30 тис.грн.
Майже 60 відсотків порушень відшкодовані та поновлені в ході проведення контрольних заходів. Всі ревізії результативні: виявлено фінансових порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів на суму 837 тис.грн. Спільна співпраця фахівців КРУ з підконтрольними об’єктами та іншими контролюючими органами має певні зрушення в усуненні прорахунків.
Світлана ФЕДЧИШИНА,
начальник контрольно-ревізійного відділу
в Скадовському районі Херсонської області

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей