Промисловість залишається основним споживачем паливно-енергетичних ресурсів

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
ГУС у Херсонській області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 2650
З нами з: 04 січня 2008, 10:26

Промисловість залишається основним споживачем паливно-енергетичних ресурсів

Повідомлення ГУС у Херсонській області »

15.08.2008

Промисловість залишається основним споживачем паливно-енергетичних ресурсів

За І півріччя 2008р. на виробничо-експлуатаційні та комунально-побутові потреби підприємствами і організаціями області використано 455 тис.тонн паливно-енергетичних ресурсів (в перерахунку на умовне паливо), що на 7,4% (31,4 тис.туп) більше, ніж за минулий рік.
У використанні паливно-енергетичних ресурсів основна частина припадала на котельно-пічне паливо – 51,3%, теплоенергію – 11,4%, електроенергію – 37,3%.
Основні витрати котельно-пічного палива, теплоенергії та електроенергії припадали на промисловість - відповідно 66,2%, 49,1% і 48,1% від загального обсягу витрат.
Як і в попередні роки промисловість залишається основним споживачем паливно-енергетичних ресурсів.
Основними споживачами котельно-пічного палива у промисловості були підприємства таких видів економічної діяльності як виробництво та розподілення електроенергії, газу та води (69,5%); теплоенергії – виробництво харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів (45,4%); електроенергії - виробництво та розподілення електроенергії, газу та води (32,7%).
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей