До речі, торік КРУ...

Регіональні новини Херсонської області. При передруку з інших джерел обов'язкова наявність (гіпер)посилання на першоджерело
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

До речі, торік КРУ...

Повідомлення Прес-служба КРУ »

До порядку
…ДЕ Ж МОЯ ЗАРПЛАТА?

Фінансовий контроль за дотриманням державних гарантій з оплати праці та інших соціальних виплат на підконтрольних об’єктах постійно знаходиться в полі зору ревізорів Херсонщини. На об’єктах, де виявлено фінансові прорахунки, вжито дієвих заходів з усунення фінансових недоліків.

Матеріали, сформовані за підсумками контрольних дій, направлено правоохоронним органам. До речі, торік КРУ притягнуто до адміністративної та дисциплінарної відповідальності 253 осіб, з вини яких соціальні виплати виплачено із запізненням. А за порушення з оплати праці двох посадовців звільнено з займаної посади. У Чаплинському районі встановлено факт заборгованості по зарплаті в центральній районній аптеці № 26 на суму майже 6 тис.грн., яка на даний час повністю погашена. В Іванівському районі місцевий райсількомунгосп своєчасно не виплатив зарплату своїм працівникам на загальну суму 16,5 тис.грн.

Житлово-експлуатаційна контора № 1 Суворовського району, підпорядкована управлінню житлового господарства Херсонської міськради, не виплатила робітникам на початок квітня понад 61 тис.грн. у зв’язку з браком коштів на банківському рахунку. Комунальне підприємство „Три кринички” Комишанської селищної ради теж виплачувало деяким працівникам занижену зарплату, тобто менше встановленого рівня. Так само Новокаховське комунальне підприємство „Комунгоспсервіс”, Бережанська сільрада Верхньорогачицького району призначали зарплату менше мінімального рівня.

Нинішнього року при здійсненні 233 контрольних заходів фактів простроченої заборгованості з виплати пенсій та стипендій не встановлено.
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”