До речі, торік КРУ...

Региональные новости Херсонской области. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на оригинал статьи
Ответить
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 667
Зарегистрирован: 17 окт 2007, 10:28

До речі, торік КРУ...

Сообщение Прес-служба КРУ » 28 авг 2008, 11:53

До порядку
…ДЕ Ж МОЯ ЗАРПЛАТА?

Фінансовий контроль за дотриманням державних гарантій з оплати праці та інших соціальних виплат на підконтрольних об’єктах постійно знаходиться в полі зору ревізорів Херсонщини. На об’єктах, де виявлено фінансові прорахунки, вжито дієвих заходів з усунення фінансових недоліків.

Матеріали, сформовані за підсумками контрольних дій, направлено правоохоронним органам. До речі, торік КРУ притягнуто до адміністративної та дисциплінарної відповідальності 253 осіб, з вини яких соціальні виплати виплачено із запізненням. А за порушення з оплати праці двох посадовців звільнено з займаної посади. У Чаплинському районі встановлено факт заборгованості по зарплаті в центральній районній аптеці № 26 на суму майже 6 тис.грн., яка на даний час повністю погашена. В Іванівському районі місцевий райсількомунгосп своєчасно не виплатив зарплату своїм працівникам на загальну суму 16,5 тис.грн.

Житлово-експлуатаційна контора № 1 Суворовського району, підпорядкована управлінню житлового господарства Херсонської міськради, не виплатила робітникам на початок квітня понад 61 тис.грн. у зв’язку з браком коштів на банківському рахунку. Комунальне підприємство „Три кринички” Комишанської селищної ради теж виплачувало деяким працівникам занижену зарплату, тобто менше встановленого рівня. Так само Новокаховське комунальне підприємство „Комунгоспсервіс”, Бережанська сільрада Верхньорогачицького району призначали зарплату менше мінімального рівня.

Нинішнього року при здійсненні 233 контрольних заходів фактів простроченої заборгованості з виплати пенсій та стипендій не встановлено.

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Херсонская область»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 1 гость