За рахунок казни кошти спрямовувалися не на фінансову підтримки, а на виплату ...

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

За рахунок казни кошти спрямовувалися не на фінансову підтримки, а на виплату ...

Повідомлення Прес-служба КРУ »

БЮДЖЕТНІ КОШТИ
КРУ вимагає дисципліни

У Нижньосірогозькому районі ревізія стану бюджетної дисципліни за період з грудня 2004 по червень 2008 року виявила прорахунків при витрачанні коштів на загальну суму понад мільйон гривень. Фінансові порушення усунуто. Винуватців притягнуто до відповідальності. Матеріали інспектування передано правоохоронним органам.
Ревізія дотримання законодавства при формуванні та виконанні районного бюджету у районному фінансовому управлінні встановила ряд фінансових порушень, що призвели до втрат на загальну суму понад 100 тис.грн.
Так, на підставі трьох рішень сесії та розподілу видатків районного бюджету за головними розпорядниками коштів затверджено видатки по фінансовій підтримці громадських організацій інвалідів і ветеранів. Проте протягом 2006-2007 років за рахунок казни кошти спрямовувалися не на фінансову підтримки, а на виплату зарплати з нарахуваннями, а саме районній спілці інвалідів „Оберіг”, громадській спілкці інвалідів „Оріон”, обласній організації Товариства Червоного Хреста України, комунальній установі – місцевій редакції радіомовлення, що є порушенням Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні". Адже вказані організації не утримуються за рахунок бюджетних асигнувань.
Крім того, небюджетним установам - районній організації ветеранів війни та праці та редакції газети „Червоний промінь” (до речі, зі статусом самостійних юридичних осіб) на виплату заробітної плати працівникам з казни «подаровано» майже третину мільйона гривень. А через неукладення договору на оренду харчосмакової фабрики як майнового комплексу комунальної форми власності, місцева скарбниця недоотримала доходів у сумі близько 24 тисяч гривень. Кошти, передбачені на усунення пошкоджень покрівлі спортивного стадіону «Скіф», фактично витрачено не за цільовим призначенням.
Місцевий райвідділ освіти необґрунтовано сплатив кочегарам понад 37 тисяч гривень, близько 50 тисяч видатків здійснив не відповідно до затвердженого кошторису. Також понаднормово списано по обліку матеріальні цінності тощо.
Всупереч бюджетним вимогам селищна рада сплатила загалом понад 40 тисяч гривень райсількомунгоспу за вивіз сміття та райавтодору за чищення доріг від снігу. Не відшкодовано втрати до казни за використання земель сільськогосподарського та лісового призначення на суму близько 11 тисяч гривень.

Прес-служба КРУ в Херсонській області
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей