Особлива увага ревізорів

Региональные новости Херсонской области. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на оригинал статьи
Ответить
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 667
Зарегистрирован: 17 окт 2007, 10:28

Особлива увага ревізорів

Сообщение Прес-служба КРУ » 10 сен 2008, 13:56

Розтрати
Фінанси Нової КАХОВКИ

У Новій Каховці ревізори КРУ виявили порушень з недоотримання доходів фізичними та юридичними особами на суму понад 153 тисячі гривень, а незаконні видатки коштів казни вилилися в суму майже 340 тисяч гривень.
З початку нинішнього року вже проінспектовано 13 підконтрольних об’єктів у галузі освіти і охорони здоров’я, комунальному господарстві, сферах місцевого самоврядування та державних цільових фондах. Слід зазначити: завдяки системному контролю та налагодженій співпраці з правоохоронними структурами, органами державного казначейства порушення усуваються. Ревізія державного цільового фонду виявила порушень фінансової дисципліни на суму понад 13 тисяч гривень.
У звітному періоді завершено комплексні контрольні заходи щодо використання державних ресурсів підприємствами залізничного транспорту та водного господарства. КРУ доведено системні прорахунки і недоліки в управлінні підприємствами державного та аграрного сектору, що призвело до незаконних та неефективних витрат державних ресурсів, а також до втрат доходів загалом на суму понад 47 тисяч гривень.
Особлива увага ревізорів - комунальним підприємствам міста (в тому числі за зверненням правоохоронних органів). Зокрема, виявлено низький рівень якості управлінських рішень, неналежний контроль з боку органів, уповноважених управляти комунальним майном. Як наслідок зафіксовано незаконне витрачання суми майже в 60 тисяч гривень.
Результативність проведених ревізійних дій зумовлена визначенням на об’єктах контролю ризикових операцій з фінансовими ресурсами, проведенням значної кількості зустрічних звірок, залученням до інспектування фахівців з вузьких питань фінансово-господарської діяльності кожного підконтрольного об’єкту.
Аби вдосконалити бухгалтерський облік та фінансову звітність на місцях, потрібно, перш за все, підвищити рівня досвіду кожного керівника та бухгалтера муніципальної сфери. Звісно, шляхом набуття ними економічних та фінансових знань.

Оксана Крючкова, заступник начальника контрольно-ревізійного відділу
в м. Нова Каховка КРУ в Херсонській області

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Херсонская область»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 2 гостя