Особлива увага ревізорів

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Особлива увага ревізорів

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Розтрати
Фінанси Нової КАХОВКИ

У Новій Каховці ревізори КРУ виявили порушень з недоотримання доходів фізичними та юридичними особами на суму понад 153 тисячі гривень, а незаконні видатки коштів казни вилилися в суму майже 340 тисяч гривень.
З початку нинішнього року вже проінспектовано 13 підконтрольних об’єктів у галузі освіти і охорони здоров’я, комунальному господарстві, сферах місцевого самоврядування та державних цільових фондах. Слід зазначити: завдяки системному контролю та налагодженій співпраці з правоохоронними структурами, органами державного казначейства порушення усуваються. Ревізія державного цільового фонду виявила порушень фінансової дисципліни на суму понад 13 тисяч гривень.
У звітному періоді завершено комплексні контрольні заходи щодо використання державних ресурсів підприємствами залізничного транспорту та водного господарства. КРУ доведено системні прорахунки і недоліки в управлінні підприємствами державного та аграрного сектору, що призвело до незаконних та неефективних витрат державних ресурсів, а також до втрат доходів загалом на суму понад 47 тисяч гривень.
Особлива увага ревізорів - комунальним підприємствам міста (в тому числі за зверненням правоохоронних органів). Зокрема, виявлено низький рівень якості управлінських рішень, неналежний контроль з боку органів, уповноважених управляти комунальним майном. Як наслідок зафіксовано незаконне витрачання суми майже в 60 тисяч гривень.
Результативність проведених ревізійних дій зумовлена визначенням на об’єктах контролю ризикових операцій з фінансовими ресурсами, проведенням значної кількості зустрічних звірок, залученням до інспектування фахівців з вузьких питань фінансово-господарської діяльності кожного підконтрольного об’єкту.
Аби вдосконалити бухгалтерський облік та фінансову звітність на місцях, потрібно, перш за все, підвищити рівня досвіду кожного керівника та бухгалтера муніципальної сфери. Звісно, шляхом набуття ними економічних та фінансових знань.

Оксана Крючкова, заступник начальника контрольно-ревізійного відділу
в м. Нова Каховка КРУ в Херсонській області
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 3 гостей