Розпорошення коштів зупинено

Региональные новости Херсонской области. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на оригинал статьи
Ответить
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 667
Зарегистрирован: 17 окт 2007, 10:28

Розпорошення коштів зупинено

Сообщение Прес-служба КРУ » 12 сен 2008, 11:06

Гроші на зрошення


РОЗПОРОШЕННЯ КОШТІВ ЗУПИНЕНО


Каланчацьке управління водного господарства за період з жовтня 2005 по липень 2008 років допустило фінансових прорахунків на суму понад чверть мільйона гривень. Матеріали ревізії передано районній прокуратурі.
Зокрема, близько 75 тис.грн. перераховано обласному управлінню меліорації і водного господарства від послуг, наданих користувачам за подачу води. Близько 35 тис.грн. виплачено працівникам з іншої статті видатків на оплату за трудовими угодами та перераховано обв’язкових платежів цільовим фондам. Майже 10 тис.грн. сплачено за запасні частини до транспортних засобів. Все б нічого, але гроші витрачено не за цільовим призначенням.
З порушеннями списано кошти на підвищення кваліфікації членів тендерного комітету, на оплату медичного та наркологічного огляду трактористів. Крім того, ревізори КРУ виявили факти виплату зайвої суми бюджетних коштів за виконані підрядником ремонтно-будівельні роботи тощо.
Контрольно-ревізійний відділ в Каланчацькому районі

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Херсонская область»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 5 гостей