Розпорошення коштів зупинено

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Розпорошення коштів зупинено

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Гроші на зрошення


РОЗПОРОШЕННЯ КОШТІВ ЗУПИНЕНО


Каланчацьке управління водного господарства за період з жовтня 2005 по липень 2008 років допустило фінансових прорахунків на суму понад чверть мільйона гривень. Матеріали ревізії передано районній прокуратурі.
Зокрема, близько 75 тис.грн. перераховано обласному управлінню меліорації і водного господарства від послуг, наданих користувачам за подачу води. Близько 35 тис.грн. виплачено працівникам з іншої статті видатків на оплату за трудовими угодами та перераховано обв’язкових платежів цільовим фондам. Майже 10 тис.грн. сплачено за запасні частини до транспортних засобів. Все б нічого, але гроші витрачено не за цільовим призначенням.
З порушеннями списано кошти на підвищення кваліфікації членів тендерного комітету, на оплату медичного та наркологічного огляду трактористів. Крім того, ревізори КРУ виявили факти виплату зайвої суми бюджетних коштів за виконані підрядником ремонтно-будівельні роботи тощо.
Контрольно-ревізійний відділ в Каланчацькому районі
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей