Заберу гроші студентів!

Новини Херсону. Розділ форуму, де можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в місті Херсон. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються у місті
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Заберу гроші студентів!

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Кримінал

ЗАБЕРУ ГРОШІ СТУДЕНТІВ!


Факти привласнення грошових коштів виявили ревізори КРУ в ході ревізії фінансово-господарської діяльності Херсонського гідрометеорологічного технікуму Одеського державного екологічного університету.
Так, під час ретельної перевірки правильності нарахування зарплати виявлено факт виплати грошей «мертвій душі» бухгалтерії, котра в установі … не працювала. Як результат незаконні витрати коштів бюджету склали суму в 16 тисяч гривень.
Операції з відомостями по зарахуванню сум заробітку працівникам на їх банківські картки дозволили безпідставно перерахувати понад 11 тисяч гривень. Отже, казна позбулася 11 тисяч гривень. Виявлено й суттєві зловживання по стипендіальним виплатам. Зокрема, грошові суми перераховувалися на пластикові картки студентам, яким стипендія не призначалося, або відрахованим з навчання та неіснуючим студентам. Слід зазначити, що молодь навіть й не здогадувалася про надходження на їх пластикові картки чималих грошей, привласнених у сумі понад 76 тисяч гривень!
Маніпулювання з бюджетними коштами з січня 2005 по вересень 2006 років призвело до того, що фінансування стипендіального фонду довелося надалі покривати та сплачувати за рахунок фонду оплати праці викладачів та інших робітників навчального закладу. Таким чином допущено грубе порушення бюджетного законодавства відносно цільового витрачання фінансів: кошти в сумі 21 тисяча гривень, виділені установі на виплату зарплати, матеріальної допомоги та премій працівникам, витрачено на стипендії. Хоча зазначену суму студенти так на руки й не отримали.
До того ж встановлено ряд інших прикладів ігнорування законодавства з фінансових питань, внаслідок чого витрачено 19,5 тисячі гривень.
Матеріали ревізії передано до правоохоронних органів.
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “м.Херсон”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей