Заберу гроші студентів!

Новости города Херсона. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на первоисточник
Ответить
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 667
Зарегистрирован: 17 окт 2007, 10:28

Заберу гроші студентів!

Сообщение Прес-служба КРУ » 12 сен 2008, 11:07

Кримінал

ЗАБЕРУ ГРОШІ СТУДЕНТІВ!


Факти привласнення грошових коштів виявили ревізори КРУ в ході ревізії фінансово-господарської діяльності Херсонського гідрометеорологічного технікуму Одеського державного екологічного університету.
Так, під час ретельної перевірки правильності нарахування зарплати виявлено факт виплати грошей «мертвій душі» бухгалтерії, котра в установі … не працювала. Як результат незаконні витрати коштів бюджету склали суму в 16 тисяч гривень.
Операції з відомостями по зарахуванню сум заробітку працівникам на їх банківські картки дозволили безпідставно перерахувати понад 11 тисяч гривень. Отже, казна позбулася 11 тисяч гривень. Виявлено й суттєві зловживання по стипендіальним виплатам. Зокрема, грошові суми перераховувалися на пластикові картки студентам, яким стипендія не призначалося, або відрахованим з навчання та неіснуючим студентам. Слід зазначити, що молодь навіть й не здогадувалася про надходження на їх пластикові картки чималих грошей, привласнених у сумі понад 76 тисяч гривень!
Маніпулювання з бюджетними коштами з січня 2005 по вересень 2006 років призвело до того, що фінансування стипендіального фонду довелося надалі покривати та сплачувати за рахунок фонду оплати праці викладачів та інших робітників навчального закладу. Таким чином допущено грубе порушення бюджетного законодавства відносно цільового витрачання фінансів: кошти в сумі 21 тисяча гривень, виділені установі на виплату зарплати, матеріальної допомоги та премій працівникам, витрачено на стипендії. Хоча зазначену суму студенти так на руки й не отримали.
До того ж встановлено ряд інших прикладів ігнорування законодавства з фінансових питань, внаслідок чого витрачено 19,5 тисячі гривень.
Матеріали ревізії передано до правоохоронних органів.

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «г.Херсон»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 0 гостей