Банкрут на морі?

Региональные новости Херсонской области. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на оригинал статьи
Ответить
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 667
Зарегистрирован: 17 окт 2007, 10:28

Банкрут на морі?

Сообщение Прес-служба КРУ » 15 сен 2008, 11:15

Небезпека
Банкрут на морі?

В ході ревізій увага КРУ - якості прийнятих управлінських рішень, які впливають на фінансовий стан підприємства.

Найбільша напруженість в роботі комунального підприємства «Світанок» протягом літнього періоду курортного села Залізний Порт. Адже кількість споживачів послуг за сезон відпочинку зростає вп’ятеро. Звісно, комунальникам подолати гори сміття нелегко. Чому ж непросто задовольнити попит та утримати курортне містечко в належному санітарному стані? Передусім через зростання виробничих витрат. На жаль, встановлені діючі комунальні тарифи не покривають усіх понесених підприємством витрат. Водночас різниця в оплаті послуг не в повному обсязі виставлялася до відшкодування сільській раді. Майже за два з половиною роки підприємство не отримало близько 150 тис. гривень.
До того ж події, які трапилися нинішнього року на чорноморському узбережжі, не оминули КП «Світанок». Вже на початку березня нафтопродукти прибило хвилями до берега, що стало загрозою для відкриття курортного сезону. Відрадно, що на підставі акту обстеження прилеглого до с. Залізний Порт чорноморського узбережжя сільрада оперативно вирішила ліквідувати наслідки небезпечного забруднення прибережної зони. А наведення порядку покладено на КП «Світанок». Із залученням місцевих підприємств, роботи вчасно виконані з відповідними актами на загальну суму 52,5 тис. грн. Натомість комунальне підприємство заборгувало кредиторам майже 40 тис. грн., а сільська рада не поспішає розрахуватись за виконану справу.За такими розрахунками підприємству не довго збанкрутити.

Меланія Погорільська, начальник контрольно-ревізійного відділу
в Голопристанському районі КРУ в Херсонській області

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Херсонская область»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 0 гостей