Неквапливі розрахунки

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Неквапливі розрахунки

Повідомлення Прес-служба КРУ »

«СТРАЖДАННЯ» БЮДЖЕТУ

НЕКВАПЛИВІ РОЗРАХУНКИ

В ході ревізії фінансово-господарської діяльності Інституту рису Української академії аграрних наук встановлено небюджетну заборгованість в сумі понад 230 тис.грн.

Варто нагадати, що розпорядники бюджетних коштів беруть зобов’язання на проведення видатків лише в межах виділених асигнувань, визначених кошторисами (п.5, ст.51 Бюджетного кодексу України). Однак іноді здійснені операції мають різне відображення у кожній із залучених до неї сторін.
Щороку, з метою отримання нових сортів, Інститут рису укладає договори з Державним підприємством дослідного господарства інституту рису УААН. Таким чином надається ряд послуг по вирощуванню, зберіганню та переробці рису. Торік інститут рису УААН отримав таких послуг на суму – 400 тис.грн., а фактично сплатив партнеру – менше половини, що спричинило виникнення заборгованості за станом на 1 січня 2008 року в сумі 230,6 тис.грн., яку не відображено по бухгалтерському обліку. В зв’язку з цим кредиторську заборгованність, яка виникла у 2007 році поза межами встановлених асигнувань та не була врахована при складанні кошторису на 2008 рік, погашено як поточну за рахунок коштів спеціального фонду.
Тому з метою документального підтвердження виду, обсягу операцій та розрахунків проведено зустрічну звірку, котра розкрила вказане зловживання. Отже нинішнього року слід не допускати дефіциту коштів на виконані роботи та запобігти аналогічному фінансовому порушенню.

Світлана Федчишина, в.о. начальника контрольно-ревізійного відділу в Скадовському районі КРУ в Херсонській області

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей