Неквапливі розрахунки

Региональные новости Херсонской области. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на оригинал статьи
Ответить
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 667
Зарегистрирован: 17 окт 2007, 10:28

Неквапливі розрахунки

Сообщение Прес-служба КРУ » 16 сен 2008, 09:15

«СТРАЖДАННЯ» БЮДЖЕТУ

НЕКВАПЛИВІ РОЗРАХУНКИ

В ході ревізії фінансово-господарської діяльності Інституту рису Української академії аграрних наук встановлено небюджетну заборгованість в сумі понад 230 тис.грн.

Варто нагадати, що розпорядники бюджетних коштів беруть зобов’язання на проведення видатків лише в межах виділених асигнувань, визначених кошторисами (п.5, ст.51 Бюджетного кодексу України). Однак іноді здійснені операції мають різне відображення у кожній із залучених до неї сторін.
Щороку, з метою отримання нових сортів, Інститут рису укладає договори з Державним підприємством дослідного господарства інституту рису УААН. Таким чином надається ряд послуг по вирощуванню, зберіганню та переробці рису. Торік інститут рису УААН отримав таких послуг на суму – 400 тис.грн., а фактично сплатив партнеру – менше половини, що спричинило виникнення заборгованості за станом на 1 січня 2008 року в сумі 230,6 тис.грн., яку не відображено по бухгалтерському обліку. В зв’язку з цим кредиторську заборгованність, яка виникла у 2007 році поза межами встановлених асигнувань та не була врахована при складанні кошторису на 2008 рік, погашено як поточну за рахунок коштів спеціального фонду.
Тому з метою документального підтвердження виду, обсягу операцій та розрахунків проведено зустрічну звірку, котра розкрила вказане зловживання. Отже нинішнього року слід не допускати дефіциту коштів на виконані роботи та запобігти аналогічному фінансовому порушенню.

Світлана Федчишина, в.о. начальника контрольно-ревізійного відділу в Скадовському районі КРУ в Херсонській області

Ответить

Вернуться в «Херсонская область»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 1 гость