Херсонська обласна хлібна інспекція

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Херсонська обласна хлібна інспекція

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Неправильні кошти

ХЛІБНА ІНСПЕКЦІЯ ПОРУШИЛА…

Херсонська обласна хлібна інспекція з квітня 2004 по червень 2008 років допустила фінансових порушень на загальну суму майже 222 тис.грн. Передусім, допущені прорахунки призвели до збитків. Зокрема, деякі працівники недоотримали доходів, а бюджетом недоотримано додаткових надходжень. Зафіксовано й інші порушення фінансової дисципліни. Винуватців притягнуто до відповідальності.
Інспекція в межах компетенції контролює якість і кількість зерна та продуктів його переробки. Зокрема, відповідно до чинного законодавства суб’єктам господарювання надаються послуги з видачею державних сертифікатів якості зернової продукції. Виявлено факт одержання розрахунків за послуги по зачистці зерна всього на 38 відсотків від повної собівартості. Адже двосторонні договірні відносини не передбачали повної сплати за виконані роботи. Таким чином понесені установою видатки за окремі партії борошна, висівок повністю не покривалися. Зусиллями ревізорів інспекція отримала близько 30 тис. грн. за послуги по зачистці чималих обсягів зерна від ВАТ «Херсонський комбінат хлібопродуктів».
Із зауважень КРУ: ще у лютому 2006 року виплачено премій за роботу протягом листопада 2005 року на суму більш ніж 40 тис.грн. Ряду працівників інспекції керівництво виносило і догани, і водночас преміювало на суму понад 2,5 тис.грн. Крім того, переплачено премію на суму понад 3 тис.грн особам, прийнятим на роботу з випробувальним терміном. З причини не коригування зарплати на коефіцієнт її підвищення працівники інспекції недоотримали відпускних в сумі понад 21 тис.грн. Натомість бухгалтерія зайво нарахувала 7 тис.грн. до відпускних.
Виявлено й факт безпідставного збільшення вартості адміністративної будівлі в сумі понад 47 тис.грн. за рахунок проведеного капітального ремонту. До того ж балансова вартість житлового фонду не була проіндексована на початок 2008 року на загальну суму близько 28 тис.грн.
Матеріали інспектування надано правоохоронним органам.
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей