Херсонська обласна хлібна інспекція

Региональные новости Херсонской области. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на оригинал статьи
Ответить
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 667
Зарегистрирован: 17 окт 2007, 10:28

Херсонська обласна хлібна інспекція

Сообщение Прес-служба КРУ » 18 сен 2008, 10:02

Неправильні кошти

ХЛІБНА ІНСПЕКЦІЯ ПОРУШИЛА…

Херсонська обласна хлібна інспекція з квітня 2004 по червень 2008 років допустила фінансових порушень на загальну суму майже 222 тис.грн. Передусім, допущені прорахунки призвели до збитків. Зокрема, деякі працівники недоотримали доходів, а бюджетом недоотримано додаткових надходжень. Зафіксовано й інші порушення фінансової дисципліни. Винуватців притягнуто до відповідальності.
Інспекція в межах компетенції контролює якість і кількість зерна та продуктів його переробки. Зокрема, відповідно до чинного законодавства суб’єктам господарювання надаються послуги з видачею державних сертифікатів якості зернової продукції. Виявлено факт одержання розрахунків за послуги по зачистці зерна всього на 38 відсотків від повної собівартості. Адже двосторонні договірні відносини не передбачали повної сплати за виконані роботи. Таким чином понесені установою видатки за окремі партії борошна, висівок повністю не покривалися. Зусиллями ревізорів інспекція отримала близько 30 тис. грн. за послуги по зачистці чималих обсягів зерна від ВАТ «Херсонський комбінат хлібопродуктів».
Із зауважень КРУ: ще у лютому 2006 року виплачено премій за роботу протягом листопада 2005 року на суму більш ніж 40 тис.грн. Ряду працівників інспекції керівництво виносило і догани, і водночас преміювало на суму понад 2,5 тис.грн. Крім того, переплачено премію на суму понад 3 тис.грн особам, прийнятим на роботу з випробувальним терміном. З причини не коригування зарплати на коефіцієнт її підвищення працівники інспекції недоотримали відпускних в сумі понад 21 тис.грн. Натомість бухгалтерія зайво нарахувала 7 тис.грн. до відпускних.
Виявлено й факт безпідставного збільшення вартості адміністративної будівлі в сумі понад 47 тис.грн. за рахунок проведеного капітального ремонту. До того ж балансова вартість житлового фонду не була проіндексована на початок 2008 року на загальну суму близько 28 тис.грн.
Матеріали інспектування надано правоохоронним органам.

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Херсонская область»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 1 гость