Багатство громади Херсона

Новини Херсону. Розділ форуму, де можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в місті Херсон. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються у місті
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Багатство громади Херсона

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Земля і кошти


ЯКІ Ж ПОВНОВАЖЕННЯ ГОЛІВ РАД ?

Ґрунтовні матеріали ревізорів КРУ, отримані після перевірки земельних орендних питань, надано до розгляду і вжиття відповідних заходів прокурорського реагування. Згідно з порядком цивільного судочинства збитки, завдані казні, відшкодовуються.
Нинішнього року ревізори Херсона, перевіривши правомірність витрачання бюджетних коштів та збереження майна, виявили недоліки у достовірності даних бухгалтерського обліку та фінансової звітності в трьох селищних радах – Комишанській, Наддніпрянській та Антонівській. Саме там голови територіальних громад не поспішали наводити порядок у використанні багатства громади – наявної землі. Тому всі три селищних казни з цієї причини втрачала фінансові надходження.
Так, Комишанська селищна рада не користувалася правом, наданим самоврядним структурам відповідно до статті 631 Цивільного Кодексу України. Як наслідок селищна скарбниця втратила понад 6 тис.грн. До того ж інспектуванням зафіксовано випадки використання земельних площ взагалі без оформлення правовстановлюючих документів, чим порушено вимоги Земельного Кодексу України та Закону України „Про оренду землі”. Таким чином селищна казна загубила понад 80 тис.грн.
В Антонівській селищній раді не поспішали вносити до договорів оренди земельних ділянок умов з нарахування орендної плати під час фактичного користування землею. Тобто, не велися розрахунки з орендарями з часу укладання договору до часу його реєстрації. Отже у семи випадках казна не донарахувалася загальної суми близько 2,5 тис.грн. Державні контролери не забули співставити рішення рад з іншими земельними документами. Зокрема, на території Антонівської селищної ради деякі земельні наділи теж використовувалися всупереч чинному законодавству без підтверджуючих документів. При цьому казною знову ж таки втрачено майже 55 тис.грн. Наддніпрянська селищна рада недоотримала коштів від продажу земельної ділянки в сумі 4 тис.грн.
Триває системна робота по пред’явленню позовів в інтересах держави до суду. А селищні ради спільно з правоохоронними та контролюючими органами відшкодовують до казни чималі суми, недоотримані бюджетом.


Контрольно-ревізійний відділ в м. Херсоні
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “м.Херсон”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей