Багатство громади Херсона

Новости города Херсона. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на первоисточник
Ответить
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 667
Зарегистрирован: 17 окт 2007, 10:28

Багатство громади Херсона

Сообщение Прес-служба КРУ » 19 сен 2008, 16:49

Земля і кошти


ЯКІ Ж ПОВНОВАЖЕННЯ ГОЛІВ РАД ?

Ґрунтовні матеріали ревізорів КРУ, отримані після перевірки земельних орендних питань, надано до розгляду і вжиття відповідних заходів прокурорського реагування. Згідно з порядком цивільного судочинства збитки, завдані казні, відшкодовуються.
Нинішнього року ревізори Херсона, перевіривши правомірність витрачання бюджетних коштів та збереження майна, виявили недоліки у достовірності даних бухгалтерського обліку та фінансової звітності в трьох селищних радах – Комишанській, Наддніпрянській та Антонівській. Саме там голови територіальних громад не поспішали наводити порядок у використанні багатства громади – наявної землі. Тому всі три селищних казни з цієї причини втрачала фінансові надходження.
Так, Комишанська селищна рада не користувалася правом, наданим самоврядним структурам відповідно до статті 631 Цивільного Кодексу України. Як наслідок селищна скарбниця втратила понад 6 тис.грн. До того ж інспектуванням зафіксовано випадки використання земельних площ взагалі без оформлення правовстановлюючих документів, чим порушено вимоги Земельного Кодексу України та Закону України „Про оренду землі”. Таким чином селищна казна загубила понад 80 тис.грн.
В Антонівській селищній раді не поспішали вносити до договорів оренди земельних ділянок умов з нарахування орендної плати під час фактичного користування землею. Тобто, не велися розрахунки з орендарями з часу укладання договору до часу його реєстрації. Отже у семи випадках казна не донарахувалася загальної суми близько 2,5 тис.грн. Державні контролери не забули співставити рішення рад з іншими земельними документами. Зокрема, на території Антонівської селищної ради деякі земельні наділи теж використовувалися всупереч чинному законодавству без підтверджуючих документів. При цьому казною знову ж таки втрачено майже 55 тис.грн. Наддніпрянська селищна рада недоотримала коштів від продажу земельної ділянки в сумі 4 тис.грн.
Триває системна робота по пред’явленню позовів в інтересах держави до суду. А селищні ради спільно з правоохоронними та контролюючими органами відшкодовують до казни чималі суми, недоотримані бюджетом.


Контрольно-ревізійний відділ в м. Херсоні

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «г.Херсон»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 0 гостей