Фінансові збитки від управлінських дій

Региональные новости Херсонской области. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на оригинал статьи
Ответить
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 667
Зарегистрирован: 17 окт 2007, 10:28

Фінансові збитки від управлінських дій

Сообщение Прес-служба КРУ » 26 сен 2008, 09:39

Бюджетні негаразди


ФІНАНСОВІ ЗБИТКИ ВІД УПРАВЛІНСЬКИХ ДІЙ

Маркеєвська сільрада за рахунок бюджетних коштів передала до на поповнення статутного фонду комунального підприємства 43 тис.грн. Сільрада профінансувала комунальників заради придбання насосів та капітального ремонту водомережі. Натомість гроші використано не за призначенням. Частину з них витрачено на оплату спожитої електроенергії. Все б нічого, але будівля сільради вже чотири роки відключена від електропостачання. В той же час місцеве комунальне підприємство „Маркєєво” мало заборгованість в сумі 50 тис.грн. від населення та організацій за послуги з водопостачання. При цьому претензійно-позовна робота не велася.
Впродовж 2005-2007 років Чаплинське управління водного господарства теж унаслідок неефективних управлінських рішень недоотримало близько 1,5 млн.грн. з причини подачі води на зрошення за ціною, нижчою від собівартості. Отже втрачено чималі надходження.

Олена Мальченко, начальник контрольно-
ревізійного відділу в Чаплинському районі
КРУ в Херсонській області

Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 667
Зарегистрирован: 17 окт 2007, 10:28

ПРОРАХУНКИ на МІЛЬЙОНИ

Сообщение Прес-служба КРУ » 26 сен 2008, 09:42

ЗРОШЕННЯ ПО-ГОРНОСТАЇВСЬКИ


Протягом 2006-2007 років Горностаївське міжрайонне управління водного господарства, котре обслуговує три райони, внаслідок надання послуг нижче собівартості (неефективні управлінскі рішення)недоотримало майже 7 млн. 600 тис.грн. Обсяги виявлених прорахунків склали суму понад 216 тис.грн.

Упродовж 2005- І півріччя 2008 років втрачено надходжень в сумі майже третина мільйона гривень у зв’язку із перерахуванням водокористувачами частини вартості тарифу на подачу води на зрошення. Саме стільки грошей перераховано Херсонському обласному виробничому управлінню меліорації і водного господарства. Виявлено й випадок погашення заборгованості за електроенергію поза межами встановлених асигнувань.
Розпорошено бюджетні кошти за невідповідними кодами фінансування на оплату послуг та робіт за трудовими угодами. Крім того, необґрунтовано профінансовано поточні ремонти приміщень насосних станцій. Загалом на суму близько 130 тис.грн. із зауваженнями контролерів сплачено бюджетні суми за послуги по очистці мулу та насосів, за токарні та фрезерні роботи. Без проведення тендерних процедур придбавалися паливно-мастильні матеріали на загальну суму майже 103 тис.грн.
На горе-господарів складено адмінпротоколи за порушення Бюджетного законодавства, а виписані штрафи перераховано до державного бюджету.


Контрольно-ревізійний відділу в Горностаївському районі
КРУ в Херсонській області

Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 667
Зарегистрирован: 17 окт 2007, 10:28

Прибутки та втрати

Сообщение Прес-служба КРУ » 03 окт 2008, 15:41

МІЛЬЙОНИ ЗА ВОДУ, ТИСЯЧІ ЗА ЗЕМЛЮНовокаїрська і Веселівська сільради не надавала всю наявну землю в оренду сільгоспвиробникам загальною площею понад 316 га. Отже, втрачено додаткові надходження до місцевої казни на загальну суму понад 43 тис.грн. В той же час протягом січня – вересня 2008 року за результатами проведених контрольних заходів в чотирьох територіальних громадах додатково надійшло коштів до сільських бюджетів у сумі майже 38 тис.грн.
Інший факт неефективного управлінського рішення: в Бериславському міжрайонному управлінні водного господарства втрати фінансових ресурсів склали суму майже 5,5 млн.грн. Адже вартість послуг з подачі води на зрошення не включала всіх виробничих витрат та була меншою за собівартість. Таким чином порушено чинне законодавство з надання платних послуг водокористувачам.

Контрольно-ревізійний відділ у Бериславському районі КРУ в Херсонській області

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Херсонская область»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 1 гость