Зарплата для бухгалтерії

Новини Херсону. Розділ форуму, де можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в місті Херсон. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються у місті
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Зарплата для бухгалтерії

Повідомлення Прес-служба КРУ »

СНІД на ХерсонщиніЕКОНОМНА МЕДИЦИНА?

Сімнадцяти працівникам Херсонського обласного центру профілактики та боротьби зі СНІДом зарплата нараховувалася без штатної бухгалтерії.
Виявляється, облік та фінансову звітність Центру забезпечували фахівці онкодиспансеру. Хоча рахувати власними силами було що: за період з лютого 2005 по червень 2008 років з обласної казни витрачено понад 3,2 млн.грн. на утримання штатних працівників Центру та з державної казни на безоплатній основі надходили медпрепарати на суму близько 1,7 млн.грн.
Запобігти фінансовим порушенням у Центрі поки не вдається. Приміром, протягом 2006 року у приватної фірми придбано спирт на суму майже 44 тис.грн. без проведення тендерних процедур. Центр безпідставно розрахувався за послуги з водопостачання та водовідведення у завищеному розмірі. Крім того, зайві 14 тис.грн. перераховано у вигляді заробітної плати та внесків до цільових фондів від сум заробітку, нарахованого сумісникам-бухгалтерам.
В ході ревізії більшість порушень бюджетної дисципліни усунуто. Отже, своя бухгалтерія Центру вкрай необхідна. До речі, з кожним роком чисельність ВІЛ- хворих на СНІД на обліку в Центрі збільшується.

Повернутись до “м.Херсон”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей