Автодороги загальною вартістю понад 2,3 млн грн.

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Автодороги загальною вартістю понад 2,3 млн грн.

Повідомлення Прес-служба КРУ »

До уваги
ЧАПЛИНСЬКІ ФІНАНСОВІ ПОМИЛКИ

Фінансово-господарська діяльність бюджетної сфери Чаплинського району за період з липня 2005 по серпень 2008 років, велася з порушеннями на суму майже 5,3 млн.грн.
Зокрема, районна адміністрація не оприбуткувала автомобіль ГАЗ 3110 балансовою вартістю більш ніж 34 тис.грн., не оприбуткувала майно по бухгалтерському обліку вартістю майже 15 тис.грн., безпідставно утримувала за рахунок бюджету спортивний клуб «Скіф», виплативши незаконно зарплату 10 працівникам у сумі майже 200 тис.грн. До того ж надавалася необґрунтована фінансова підтримка місцевим засобам масової інформації за рахунок коштів бюджету без відповідних договорів на висвітлення діяльності органів місцевої влади. При цьому замовлень на оприлюднення роботи службовців майже не було. Отже, більш ніж 155 тис.грн. спрямовано з районної казни на зарплату працівникам районної преси безпідставно. Торік комунальне підприємство «Чаплинська районна друкарня» одержала від адміністрації 10 тис.грн на поповнення статутного фонду. А кошти пішли переважно на виплату зарплати працівникам друкарні.
Районна рада допустила завищення фонду оплати праці по причині наявності вакантної посади, що дало можливість виплачувати надбавки за вислугу років та за високі досягнення у праці та преміювати у завищених розмірах. Не за цільовим призначенням витрачено понад 8 тис.грн. коштів за спожиту електроенергію.
Чаплинська селищна рада утримувала опорний пункт охорони порядку всупереч Бюджетному Кодексу України на загальну суму понад 32 тис.грн. У 2008 році по орендній платі за землю заборгованість в сумі близько 15 тис.грн. перед казною всіх рівнів не рахувалася. Виявлено й факт завищення вартості виконаних робіт по житловому будинку по вул. Франка, 3 на суму майже 14 тис.грн.
Райвідділ освіти при розрахунку потреби в бюджетних асигнуваннях не врахував суми по виплаті щорічної грошової винагороди педагогічним працівникам. Таким чином нинішнього року освітяни не отримали загалом 380 тис.грн. належних їм доходів. Окрім того, порушено порядок обчислення середньої зарплати: до її розрахунку включалися одноразові виплати. Як наслідок за час відпустки надміру сплачено 61 тис.грн з нарахуваннями до цільових фондів. Виявлено також випадок завищення вартості будівель на суму понад 375 тис.грн. та заниження вартості земельних ділянок через не проведення їх індексації в сумі більш ніж 33 тис.грн.
Чаплинська райлікарня не виплатила понад 165 тис.грн. за використання працівниками дезінфікуючих засобів. З бюджету взято близько 61 тис.грн. на сплату не наданих послуг з газо- та електропостачання. Без наказів на встановлення надбавок за складність та напруженість в роботі необґрунтовано витрачено близько 102 тис.грн. Крім того неправомірно виплачено надбавку до зарплати без наказу вищестоящої організації в сумі понад 18 тис.грн. Однак відповідного рішення вищестоящої організації про встановлення надбавки керівництву не було.
На підставі відповідного рішення сесії Григорівської сільради громада прийняла від СТОВ ім. Калініна автодороги протяжністю 8,1 км. загальною вартістю понад 2,3 млн грн. Втім на бухобліку дороги не перебували, чим порушено вимоги Закону «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні». Також не обліковувались матеріальні цінності на загальну суму майже 8 тис.грн., не проведена своєчасна дооцінка майна, яке перебуває на балансі установи на суму понад 5 тис.грн. Незаконно списано будівельні матеріали в сумі понад 4 тис.грн. За використання земель громада недоотримала орендної плати в розмірі більш ніж 3 тис.грн.
В ході інспектування винуватцям вказано на виправлення виявлених фінансових прорахунків, майнових недоліків і шляхи усунення їх в подальшому. Посадовців притягнуто до матеріальної та адміністративної відповідальності.
Чому ж виникають складнощі у бюджетних відносинах? Що гальмує хід бюджетного процесу? Хто відповідатиме за дотримання фінансової дисципліни при витрачанні бюджетних коштів та використанні майна? Всі ці нагальні питання є першорядними не лише в роботі контрольно-ревізійної служби. Підсумки ревізії повідомлено підконтрольним об’єктам, обласній владі та правоохоронним органам.
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Ahrefs [SEO бот], Common Crawl Foundation [бот] і 1 гість