Земля, бюджет, гроші…

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Земля, бюджет, гроші…

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Реалії сьогодення

ЗЕМЛЯ, БЮДЖЕТ, ГРОШІ…

Досить гострим є запобігання порушенням фінансової дисципліни зі сторони землевласників та землекористувачів. Викривлені земельні відносини, зауважують ревізори КРУ, уповільнюють фінансово-бюджетні відносини територіальних громад.
При проведенні ревізій - особлива увага стану розрахунків по орендній плату за землю, яка є одним із основних джерел надходжень сільських бюджетів. Для виявлення таких втрат державні контролери співставляють прийняті рішення органів влади щодо надання в оренду земель, які знаходяться в адміністративному підпорядкуванні сільрад. Звісно, не обійтися без перевірки укладених договорів оренди. Виявлено: декотрі приватні підприємці, які орендують земельні наділи та використовують їх в своїй діяльності, навмисно затягують укладання відповідних договорів оренди та не сплачують відповідну орендну плату.
Кочубеївська сільрада Високопільського району, маючи у своєму розпорядженні землю, не контролювала своєчасну сплату грошей до казни всіх рівнів за її використання. Як наслідок під час ревізії заборгованість по орендній платі - понад 15,5 тис.грн. А від цього недоотримали надходження і сільська скарбниця, і обласна та районна казни. До того ж встановлено факт безоплатного використання земельної ділянки на загальну суму майже 4 тис.грн. Ревізори підрахували факт: резерви з надходження орендної плати за не надані в користування пасовища та землі резервного фонду склади суму більш ніж 6 тис.грн.
Чому ж місцеві скарбниці й не наповнюються повною мірою «земельними» сумами? Інколи землекористувачі володіють ділянками взагалі без правовстановлюючих документів, сплачуючи лише земельний податок. Самоврядні структури втрачають також чималі надходження з причини непроведення перерахунку орендної плати по всім орендарям.


Контрольно-ревізійний відділ у Високопільському районі
КРУ в Херсонській області
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей