Склади для зберігання спирту та будівельних матеріалів

Новости города Херсона. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на первоисточник
Ответить
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 667
Зарегистрирован: 17 окт 2007, 10:28

Склади для зберігання спирту та будівельних матеріалів

Сообщение Прес-служба КРУ » 27 окт 2008, 15:37

КРУ інформує

АУДИТ - НА КОРИСТЬ КЕРІВНИКУ

Рекомендації державних аудиторів розкривають всі потенційні можливості з розвитку потужностей виробництва. Не стала виключенням і Херсонська біофабрика.
За період 2005-2007 роки та 3 місяці 2008 року фабрика отримала понад 13 млн. грн. доходів. Але наявні можливості щодо збільшення обсягів виробництва використовувались недостатньо. Зокрема, завантаженість робочих ліній протягом року складала лише від 3 до 4 місяців. За державні кошти вироблено понад мільйон доз вакцини антирабічної із штаму „Щолково-51К”. Проте виробником достатньої кількості покупців не знайдено. Ряд біопрепаратів реалізовано за заниженою собівартістю, - як результат близько третини мільйона гривень доходів недоотримано. На основні засоби виробництва нараховувалися значні суми амортизації, більше третини від усього обладнання підприємства зношено. Взагалі не використовувалися стара контора, склади для зберігання спирту та будівельних матеріалів. Водночас амортизаційні нарахування на такі незадіяні у виробництві об’єкти проводилися.
Аудитори КРУ запропонували керівництву фабрики напрями з поліпшення фінансово-господарської діяльності. Адже за підсумками аудиту триває ряд заходів з аналізу завантаженості виробничих потужностей, проведення індексації житлового фонду на суму понад 177 тис. грн, переукладаються договори з наймачами житла, налагоджується облік основних засобів...

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «г.Херсон»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 3 гостя