Шукати правду

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Шукати правду

Повідомлення Прес-служба КРУ »

З ДОВІРОЮ ТА НАДІЄЮ


Громадяни звикли, що правду шукати треба. Чимало звернень вони адресують й контрольно-ревізійний службі.
Заявники сподіваються їх листи завжди будуть професійно розглянуті та на їх користь. І багато в чому вони не помиляються. Передусім до КРУ надходять звернення стосовно соціального захисту. Більшість листів розповідає про можливі факти та підозру в неповному начисленні або невиплаті розміру зарплати. Проте не по всім зверненням призначається проведення контрольного заходу. Переважна частина порушених громадянами питань пов’язана виключно з роз’ясненням окремих вимог бюджетного законодавства та їх застосування в окремих ситуаціях.
Торкаються громадяни також питань по розрахунку пенсій, правомірності застосування тарифів на житлово-комунальні послуги. При цьому не обходиться й без щирих розповідей про неналежне надання якісних житлово-комунальних послуг. Зокрема, влітку до КРУ звернулися громадяни з Чорнобаївки Білозерського району, аби ревізори перевірили витрачання понад 160 тис.грн. субвенції, що надійшла на поліпшення місцевої водопровідної мережі. Крім того, у зверненні містилося прохання підтвердити обґрунтованість витраченої суму, а саме 250 тис.грн., виділених обласною радою по програмі «Питна вода» заради покращення водозабезпечення населення, яке мешкає в Чорнобаївці. Фахівці КРУ, провівши контрольні обміри виконаних аварійно-відбудовних робіт системи водопостачання, виявили їх завищення в сумі майже 34 тис.грн. Тому матеріали ревізії передано правоохоронним органам.

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 1 гість