Зароблене - людям

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Зароблене - людям

Повідомлення Прес-служба КРУ »

ЗАРОБЛЕНІ ГРОШІ – ДО ЛЮДЕЙ

Майже 400 контрольних заходів провело КРУ в Херсонській області з питань контролю державних гарантій з оплати праці та інших соціальних виплат з початку року.
При цьому зафіксовано також п’ять випадків виплати зарплати менше встановленого мінімального рівня. На шести підконтрольних об’єктах бюджетної сфери, які фінансуються переважно з державної казни, існувала прострочена заборгованість з оплати праці в сумі майже 920 тис.грн.
Приміром, в Іванівському АТП-16548 заборгувало працівникам підприємства майже 64 тис.грн. А затримка у видачі зарплати в дослідному господарстві «Брилівське» була майже вдвічі більшою – більш ніж 115 тис.грн. До дисциплінарної та адміністративної відповідальності притягнуто 50 посадовців. Матеріали ревізій направлено правоохоронним органам.

Прес-служба КРУ в Херсонській області
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей