Державна адресна допомога у вигляді житлових субсидій та надання соціальних пільг виплачується через місцеву казну з фінансовими недоліками

Новини Херсону. Розділ форуму, де можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в місті Херсон. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються у місті
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Державна адресна допомога у вигляді житлових субсидій та надання соціальних пільг виплачується через місцеву казну з фінансовими недоліками

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Соціальна сфера

ЗАВИЩЕНА ДОПОМОГА ДЕРЖАВИ

Не секрет: державна адресна допомога у вигляді житлових субсидій та надання соціальних пільг виплачується через місцеву казну з фінансовими недоліками.

Пільгові категорії населення отримують субсидії на оплату електроенергії та інших комунальних послуг з суттєвими зауваженнями ревізорів. Так, за вісім місяців нинішнього року зайво відшкодовано городянам Херсона понад 15 тис.грн. бюджетних коштів. Основна причина - надання до міського відділу субсидій недостовірних або неповних даних фізичними та юридичними особами.

Крім того, не всюди в повному обсязі надавалися комунальні послуги відповідно до діючих тарифів. Через неповідомлення деякими громадянами про наявність у них більше одного автомобілю, іншого житлового приміщення знову ж таки надміру призначалися субсидії. А інші городяни не інформували про отримані ними регресні виплати внаслідок нещасних випадків на виробництві. Загалом по місту Херсону виявлено неправдиві відомості про розміри отриманих доходів сорока шістьма одержувачами субсидій.

Управлінням соціальної політики Херсонської міської ради надміру перераховано майже 110 тис.грн комунальним підприємствам за пільги, надані на оплату комунальних послуг. Так, рядом комунальних об’єктів надано пільги померлим громадянам на суму майже 74 тис.грн. Зафіксовано й переплату коштів підприємству «Жилсервіс» унаслідок фактичного невиконання робіт по дезінсекції та ремонту стиків у панельних домах на суму понад 18 тис.грн. Аналогічні порушення допущено ще дев’ятьма комунальними підприємствами Херсона.
Також безпідставно надано пільги медичним та педагогічним працівникам у не опалювальний період. Хоча законодавством пільги на побутове споживання природного газу, не пов’язаного з опаленням, не передбачено.

Матеріали ревізії передано правоохоронним органам.
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Соціальна сфера
НЕПРАВИЛЬНА СУБСИДІЯ

В управлінні праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради виявлено ряд порушень на суму понад 36 тисяч гривень при витрачанні місцевою казною державних коштів на надання пільг та житлових субсидій населенню.
Деякі городяни , аби отримати соціальну допомогу, подали неправдиві довідки про власні доходи. Водночас комунальні підприємства міста одержали безпідставно бюджетних коштів на суму майже на 25 тисяч гривень. Адже населенню в розрахунок тарифу включалися невиконані роботи та послуги з дератизації, дезинсекції, поточного ремонту житлового фонду, перевірки вентиляційних каналів, послуги з ремонту відмосток, ремонту дитячого та спортивного майданчиків тощо.
Встановлено також розбіжності в кількості заявлених та фактично перевезених громадян автоперевізниками, що призвело до надмірного відшкодування коштів державного бюджету в сумі понад 8,2 тисячі гривень.
Іноді в особових справах пільговиків не було в наявності даних про доходи працездатних громадян, які зареєстровані у житлових приміщеннях за відповідною адресою. До того ж не завжди не складалися акти установленої форми про обстеження матеріально-побутових умов сім’ї.
Отже, не дотримано низки вимог чинного законодавства, що є обов’язковою умовою для прийняття рішення про призначення (не призначення) субсидії. Таким чином, внаслідок прийнятих неефективних управлінських рішень, неправомірно призначено і оплачено субсидій на житлово-комунальні послуги по 11 особових справах.
Винних посадовців притягнуто до адміністративної відповідальності. Результати контрольного заходу повідомлено прокуратурі міста та виконавчому комітетові Новокаховської міськради. Таким чином, адресна допомога у вигляді житлових субсидій та надання соціальних пільг виплачується через місцеву казну з фінансовими недоліками.

Оксана Крючкова, заступник начальника
контрольно-ревізійного відділу в м. Нова Каховка
КРУ в Херсонській області
ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 843
З нами з: 03 листопада 2016, 14:34

Державна допомога

Повідомлення ПСУ ПО ДАСУ в області »

Управління праці та соціального захисту населення Суворовської районної у м.Херсоні ради порушило фінансову дисципліну на понад 3,5 млн грн

Прес-служба управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області

Аудитори під час ревізії управління праці та соціального захисту населення Суворовської районної у м. Херсоні ради (далі – УПСЗН) встановили фінансових порушень, які призвели до втрат, на загальну суму більш ніж 3,5 млн грн за період з 01.01.2014 по 30.06.2016.

Зокрема, УПСЗН перерахувало компенсацію за 2014 рік на загальну суму майже 3,24 млн грн 55 установам, підприємствам, організаціям за рахунок коштів, виділених у 2015 році. Проте зазначені кошти на кінець бюджетного періоду, як залишок невикористаних коштів, повертаються до бюджету.

Крім того, встановлено випадки наявності у переміщених осіб житлових приміщень, розташованих зовсім в інших регіонах, аніж на тимчасово окупованій території України, районах проведення АТО та на лінії зіткнення. Через отримання і використання недостовірної інформації про наявність житла переміщених осіб, безпідставно виплачено грошової допомоги за рахунок коштів державного бюджету на суму 187,16 тис. грн.

Також встановлено 4 випадки незаконного призначення і виплати щомісячної адресної допомоги переміщеним особам на загальну суму 14,68 тис. грн за даними паспортів громадян, які обліковуються компетентними органами як втрачені, вкрадені або належали особам, які на дату призначення виплат померли.

За допущені порушення фінансової дисципліни на винну посадову особу складено адміністративний протокол.

Керівнику УПСЗН направлені обов’язкові вимоги по усуненню порушень та притягненню винних осіб до відповідальності.

Про результати ревізії поінформовано вищестоящу організацію і правоохоронний орган.
ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 843
З нами з: 03 листопада 2016, 14:34

Фінанси

Повідомлення ПСУ ПО ДАСУ в області »

Управління праці та соціального захисту населення Корабельної районної
у м. Херсоні ради порушило фінансову дисципліну на понад 1,5 млн грн


Прес-служба управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області

Аудитори встановили фінансових порушень, які призвели до втрат, на загальну суму 1,59 млн грн в Управлінні праці та соціального захисту населення Корабельної районної у м. Херсоні ради (далі – УПСЗН) за період з 01.01.2014 по 30.06.2016.

Наприклад, через недостовірну інформацію, надану до УПСЗН внутрішньо переміщеними особами про наявність у їх володінні житлових приміщень за межами окупованої території, зайво призначено та виплачено грошову допомогу за рахунок держави на загальну суму 294,36 тис. грн.

УПСЗН призначено і надміру виплачено грошову допомогу 9 переміщеним особам за наявності у будь-кого з членів сім’ї на депозитному банківському рахунку коштів у сумі, що перевищує 10-кратний розмір прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб, загалом на 99,16 тис. грн.

Аудитори встановили 5 випадків, коли УПСЗН призначило і виплатило щомісячну адресну допомогу переміщеним особам за даними паспортів, які обліковуються компетентними органами як втрачені, вкрадені або належали особам, які на дату призначення виплат померли, на загальну суму 54,61 тис. грн.

Також встановлено, що 32 переміщені особи водночас отримували зарплату, інші соціальні виплати і на тимчасово окупованій території, в районах проведення АТО, і грошову допомогу в УПСЗН. Внаслідок цього УПСЗН зайво виплачено адресну грошову допомогу загалом на 491,06 тис. грн.

Керівнику підконтрольного об’єкту направлені обов’язкові вимоги по усуненню порушень і притягненню винних осіб до відповідальності. Результати проведеної ревізії аудитори надали вищестоящій організації і направлено до правоохоронного органу.
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “м.Херсон”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Babbar.tech [SEO бот], Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей