Соціальна допомога

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Соціальна допомога

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Соціальна сфера


ГРОШІ З ПОРУШЕННЯМИ

Цілком закономірною є допомога знедоленому, нещасному: поділитися шматком хліба, дати притулок бездомному, захистити старість і немічність, порятувати хворого, каліку чи скривдженого. КРУ нещодавно завершило планову ревізію в Каланчацькому територіальному центрі соціального обслуговування. Ревізори ретельно проаналізували питання щодо витрачання коштів та достовірності бухгалтерського обліку і фінансової звітності.
В Каланчацькому районі таку місію виконують працівники територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та малозабезпечених громадян. На сьогодні соціальний захист в районі поширюється більш як на тисячі населення різних пільгових категорій та груп, одиноких непрацездатних людей. Адже Центр є спеціальною державною установою, що надає послуги соціально незахищеним громадянам, які спрямовані на підтримання їхньої життєдіяльності і соціальної активності.
На жаль, підсумки інспектування невтішні – майже 21 тис.грн. прорахунків. Зокрема, не проводилась індексація зарплати працівників Центру. Виявлено водночас й переплату коштів заробітку дев’яти працівникам. Безпідставно було списано гроші за виготовлення робочого проекту по газифікації опалювальної системи адмінбудівлі Центру. Зафіксовано також невідповідність фактично виконаних ремонтних робіт по сигналізації загазованості будівлі.
Протягом 2007-2008 років місцевий військкомат, який знаходиться в стінах територіального центру, чомусь не сплачував гроші за послуги з газопостачання на орендованій площі в сумі майже 5 тис.грн., що призвело до збитків Центру. Орендна плата сплачувалася райуправлінням праці та соціального захисту частково, у зв’язку з чим недоотримано надходжень Центром від оренди приміщень на тисячі гривень.
На винних посадовців складено адмінпротоколи. Фінансові порушення усуваються, винних осіб притягнуто до дисциплінарної відповідальності. Матеріали ревізії направлено районній прокуратурі.


Контрольно-ревізійний відділ в Каланчацькому районі
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 3 гостей