Співробітництво Херсонської області з Російською Федерацією

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
ГУС у Херсонській області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 2650
З нами з: 04 січня 2008, 10:26

Співробітництво Херсонської області з Російською Федерацією

Повідомлення ГУС у Херсонській області »

25.11.2008

Співробітництво Херсонської області з Російською Федерацією

У зовнішній торгівлі області з Російською Федерацією у січні–вересні 2008р. відмічалося зменшення обсягів експорту та зростання обсягів імпорту товарів і послуг.Експорт товарів та послуг до цієї країни становив 63,8 млн.дол. (18,1% до загального обсягу по області), імпорт, відповідно, – 18,6 млн.дол. (7,6%). Порівняно з січнем–вереснем 2007р. обсяги експорту товарів і послуг зменшилися на 15,8%, імпорту – зросли на 15,7%. В результаті позитивне сальдо зменшилося майже на чверть, здебільшого, через скорочення обсягів експорту плавучих засобів морських або річкових та зростання обсягів імпорту чорних металів та машин і устаткування.
Для подальшого розвитку партнерських відносин існують резерви, зокрема, пожвавлення інвестиційної діяльності. Питома вага російських інвестицій в економіку області залишається незначною.
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей