Без маркетингу

Новини Херсону. Розділ форуму, де можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в місті Херсон. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються у місті
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Без маркетингу

Повідомлення Прес-служба КРУ »

КРУ інформує


ВАКЦИНА БЕЗ МАРКЕТИНГУ

Херсонське державне підприємство „Біологічна фабрика” порушило фінансову дисципліну на суму понад 600 тис.грн. за період з січня 2006 по жовтень 2008 років.
Хоча на біофабриці в штатному розписі є власний відділ по маркетингу, торік фабрика начебто розрахувалася з київським партнером за дані про реалізацію ветеринарних лікарських засобів на ринку, потенційних конкурентів та споживачів ветпрепаратів тощо. Однак діловий партнер, якому перераховано дану суму в 200 тис. грн, маркетинговими послугами не займається взагалі. Зате знайшовся план заходів з організації виробництва вакцини проти пташиного грипу, яку біофабрика раніше виготовила у невеликій кількості доз та одразу її реалізувала.
Не зійшлися кінці з кінцями при витрачанні коштів за придбані кролі та курчата з метою виготовлення біопрепаратів. Адже в закупівельних актах не було підписів про отримання грошей продавцями тварин та підписів підзвітних осіб про сплату суми загалом на 39 тис.грн.
Деяким працівникам підприємства безпідставно відшкодовано витрати на відрядження в сумі близько 10 тис.грн. за документами, котрі не відповідали обов’язковим реквізитам: не вказано повної адреси готелю, печатки, нумерації розрахункової квитанції, терміну проживання та відмітки про сплату.
Виявлено й необґрунтовану виплату деяким особам відпускних, зайве перерахування коштів державним цільовим фондам з причини незаконної виплати зарплати, понаднормове списання пального на автомобіль в неробочі дні та не за прямим призначенням, покриття витрат сторонніх фізичних осіб, заниження в обліку вартості майна. Більше третини мільйона гривень державних коштів витрачено передусім на придбання паливно-мастильних матеріалів та мінеральних добрив без проведення тендерних процедур.
Порушення усуваються. На винних посадовців складено адмінпротоколи. Матеріали ревізії передано правоохоронним органам.

Повернутись до “м.Херсон”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей