Без маркетингу

Новини Херсону. При передруку з інших джерел обов'язкова наявність (гіпер)посилання на першоджерело
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Без маркетингу

Повідомлення Прес-служба КРУ »

КРУ інформує


ВАКЦИНА БЕЗ МАРКЕТИНГУ

Херсонське державне підприємство „Біологічна фабрика” порушило фінансову дисципліну на суму понад 600 тис.грн. за період з січня 2006 по жовтень 2008 років.
Хоча на біофабриці в штатному розписі є власний відділ по маркетингу, торік фабрика начебто розрахувалася з київським партнером за дані про реалізацію ветеринарних лікарських засобів на ринку, потенційних конкурентів та споживачів ветпрепаратів тощо. Однак діловий партнер, якому перераховано дану суму в 200 тис. грн, маркетинговими послугами не займається взагалі. Зате знайшовся план заходів з організації виробництва вакцини проти пташиного грипу, яку біофабрика раніше виготовила у невеликій кількості доз та одразу її реалізувала.
Не зійшлися кінці з кінцями при витрачанні коштів за придбані кролі та курчата з метою виготовлення біопрепаратів. Адже в закупівельних актах не було підписів про отримання грошей продавцями тварин та підписів підзвітних осіб про сплату суми загалом на 39 тис.грн.
Деяким працівникам підприємства безпідставно відшкодовано витрати на відрядження в сумі близько 10 тис.грн. за документами, котрі не відповідали обов’язковим реквізитам: не вказано повної адреси готелю, печатки, нумерації розрахункової квитанції, терміну проживання та відмітки про сплату.
Виявлено й необґрунтовану виплату деяким особам відпускних, зайве перерахування коштів державним цільовим фондам з причини незаконної виплати зарплати, понаднормове списання пального на автомобіль в неробочі дні та не за прямим призначенням, покриття витрат сторонніх фізичних осіб, заниження в обліку вартості майна. Більше третини мільйона гривень державних коштів витрачено передусім на придбання паливно-мастильних матеріалів та мінеральних добрив без проведення тендерних процедур.
Порушення усуваються. На винних посадовців складено адмінпротоколи. Матеріали ревізії передано правоохоронним органам.

Повернутись до “м.Херсон”