Співпраця з мас-медіа

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Співпраця з мас-медіа

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Підсумки взаємодії контрольно-ревізійного управління
з пресою у 2008 році

Поширення конкретних результатів контрольно-ревізійних дій відбувається майже всіма районними, міськими та обласними засобами масової інформації, а саме через газети,Інтернет, телебачення, мережу радіомовлення.
Чимало прикладів плідної та системної взаємодії між ревізорами та газетярами. Так, читачі та радіослухачі дізнавалися про телефони довіри служби у районах та обласному центрі. Зокрема, контрольно-ревізійні відділи у Верхньорогачицькому, Нижньосірогозькому, Високопільському та Генічеському районах щомісяця несли до людей друковане слово. До речі, редакція газети «Каховська Зоря» надрукувала переважну більшість матеріалів резонансного характеру щодо стану фінансових справ у бюджетній сфері області та району. Плідною була співпраця з газетами «Гривна», «Кур’єр», «Южний регіон», «ВІК», «Таврійський край» та інших. Найбільше виступів на радіомовленні – у ревізорів Бериславського району, на телебаченні – в Скадовському та Генічеському районах.
Приклади матеріалів: «Скарбниць фінансовий неспокій» (газета «Нова Каховка» за 24 січня 2008 року), «Найпоширеніші ходи комбінаторів», які розплутують ревізори» («Трудова слава» за 25 січня), «Звертаюся до КРУ, як до останньої інстанції, без якої порядку не буде» («Рідний край» за 22 березня), «Ревізори дбають про державу» («Придніпровська Зірка» за 25 січня), «Санаторні макарони» («Наддніпрянська правда» за 29 лютого) «Причиною усіх порушень, перш за все, є безконтрольність» («Вісник Приазов’я» за 26 червня), «Мільйони за воду, тисячі за землю» («Таврійський край» за 9 жовтня), «Ревізори повернуться знову» («Южний регіон» за 31 липня), «Оренда державного та комунального майна» (газета «Вісті» за 24 жовтня).
Належну інформаційну підтримку забезпечили контрольно-ревізійній службі центральні всеукраїнські видання «Урядовий кур’єр», «Голос України» та фаховий журнал «Фінансовий контроль». На сайтах ГоловКРУ, Херсонський форум, обласної державної адміністрації, обласної телерадіокомпанії «Скіфія» розміщено підсумки всіх результативних ревізій, проведених зусиллями державних контролерів обласного апарату, міст і районів.
Окремо варто згадати оприлюднення підсумків інспектування в бігучому рядку телепрограми «Таврійські новини». Саме завдяки такому оперативному оприлюдненню до 12 разів на добу прес-служба відчуває чималу зацікавленість глядацької аудиторії у роботі КРУ. Після розміщення новин у стислому викладі, в тому числі і в газетах, до прес-служби дзвонили та приходили деякі нерадиві і недбайливі горе-керівники бюджетних установ і організацій, котрим повідомлення про їх відношення до коштів були, як «кість у горлі».
Через пресу велася робота з інформування населення про здобутки управління. Приміром, поінформовано про те, що КРУ Херсонщини – переможець Всеукраїнського конкурсу «Кращий розпорядник коштів державного бюджету», проведеного Держказначейством України (наказ від 1 квітня 2008 року).
Багато зусиль докладено задля належної підготовки матеріалів до засобів масової інформації. Як результат вийшло з друку кілька цікавих статей до Дня служби з фото та інтерв’ю. Упродовж 2008 року у дев’яти газетах водночас оприлюднено по дві (18 разів), три (6 разів), чотири та п’ять публікацій, підготовлених прес-службою управління. Крім того, протягом року у пресі розміщено 14 фотографій із зображенням 44 працівників контрольно-ревізійної служби (деяких з них навіть двічі та тричі). Все це дозволяє говорити про те, що рамки прозорості контрольно-ревізійної служби досить широкі.
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей