Важке «дихання» фінансів у лікарні

Региональные новости Херсонской области. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на оригинал статьи
Ответить
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 667
Зарегистрирован: 17 окт 2007, 10:28

Важке «дихання» фінансів у лікарні

Сообщение Прес-служба КРУ » 10 янв 2009, 12:07

Фінансовий контроль у медицині

ВАЖКЕ „ДИХАННЯ” ФІНАНСІВ

Цюрупинська центральна районна лікарня потерпає від фінансових негараздів, - доводять підсумки інспектування ревізорів. Адже з вересня 2005 по листопад 2008 років КРУ виявило всіх прорахунків фінансової дисципліни на суму понад 400 тисяч гривень.

Зокрема, працівники, котрі використовували в роботі дезінфікуючі засоби, не мали в своїх гаманцях доплат загалом на суму понад 85 тис.грн. З 12 працюючих пенсіонерів безпідставно відраховувалися внески до державного цільового фонду. КРУ встановило: всупереч чинному законодавству витрачено понад 17 тис.грн. на оплату праці сумісникам. Шість працівників лікарні одержали на руки зайві суми за кваліфікаційні категорії, присвоєні їм пізніше. Необґрунтовано витрачено й кошти на утримання посади завідуючого інфекційним відділенням. Вказана посада могла б бути введена до штату лише за наявності 30 ліжок (їх у лікарні лише 20).
Серед фінансових недоліків – випадки виплати грошей за невідпрацьований час, зайве відшкодування сум за відрядження, надмірне отримання коштів місцевого бюджету на оплату комунальних послуг, лишки основних засобів.
За невідповідними кодами фінансування витрачено кошти на суму понад 12 тис.грн. Не за призначенням використовувалися комп’ютерна техніка та автомобіль на десятки тисяч гривень. Підрядні ж організації зайво одержали за роботи по капітального ремонту установи майже 25 тис.грн. В ході ревізії зафіксовано факт зайвого списання майже півтонни картоплі.
Понад 180 тис.грн. без проведення процедур державних закупівель сплачено за придбання паливно-мастильних матеріалів. Ревізори також зауважили, що вартість земельної ділянки була занижена. Лікарнею не отримано додаткових власних надходжень з орендарів через те, що орендна плата не індексувалась.
За порушення чинного законодавства притягнуто до адміністративної відповідальності. Застосовано санкції про зменшення асигнувань на суму нецільового витрачання бюджетних коштів, тимчасово зупинялись операції на рахунках. Матеріали ревізії передано правоохоронним органам та проінформовано органи влади.

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Херсонская область»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 2 гостя