Важке «дихання» фінансів у лікарні

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Важке «дихання» фінансів у лікарні

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Фінансовий контроль у медицині

ВАЖКЕ „ДИХАННЯ” ФІНАНСІВ

Цюрупинська центральна районна лікарня потерпає від фінансових негараздів, - доводять підсумки інспектування ревізорів. Адже з вересня 2005 по листопад 2008 років КРУ виявило всіх прорахунків фінансової дисципліни на суму понад 400 тисяч гривень.

Зокрема, працівники, котрі використовували в роботі дезінфікуючі засоби, не мали в своїх гаманцях доплат загалом на суму понад 85 тис.грн. З 12 працюючих пенсіонерів безпідставно відраховувалися внески до державного цільового фонду. КРУ встановило: всупереч чинному законодавству витрачено понад 17 тис.грн. на оплату праці сумісникам. Шість працівників лікарні одержали на руки зайві суми за кваліфікаційні категорії, присвоєні їм пізніше. Необґрунтовано витрачено й кошти на утримання посади завідуючого інфекційним відділенням. Вказана посада могла б бути введена до штату лише за наявності 30 ліжок (їх у лікарні лише 20).
Серед фінансових недоліків – випадки виплати грошей за невідпрацьований час, зайве відшкодування сум за відрядження, надмірне отримання коштів місцевого бюджету на оплату комунальних послуг, лишки основних засобів.
За невідповідними кодами фінансування витрачено кошти на суму понад 12 тис.грн. Не за призначенням використовувалися комп’ютерна техніка та автомобіль на десятки тисяч гривень. Підрядні ж організації зайво одержали за роботи по капітального ремонту установи майже 25 тис.грн. В ході ревізії зафіксовано факт зайвого списання майже півтонни картоплі.
Понад 180 тис.грн. без проведення процедур державних закупівель сплачено за придбання паливно-мастильних матеріалів. Ревізори також зауважили, що вартість земельної ділянки була занижена. Лікарнею не отримано додаткових власних надходжень з орендарів через те, що орендна плата не індексувалась.
За порушення чинного законодавства притягнуто до адміністративної відповідальності. Застосовано санкції про зменшення асигнувань на суму нецільового витрачання бюджетних коштів, тимчасово зупинялись операції на рахунках. Матеріали ревізії передано правоохоронним органам та проінформовано органи влади.
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей