«Червоний» телефон

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

«Червоний» телефон

Повідомлення Прес-служба КРУ »

КРУ ХЕРСОНЩИНИ - НА ЗВОРОТНЬОМУ ЗВ’ЯЗКУ

Щотижня надходять десятки дзвінків на «телефон довіри» контрольно-ревізійної служби Херсонщини.
Переважно перед КРУ ставлять питання стосовно правомірності нарахування соціальних виплат та грошового утримання, тимчасової затримки чи не виплати зарплати, з пенсійних питань, нарахування стипендій, неналежного обслуговування за допомогою банківських кредитних карток. Зрозуміло, всі абоненти одержують консультативну та іншу допомогу у вирішенні кожної поставленої перед службою проблеми. Громадяни інформують телефоном, аби оперативно попередити зловживання при виплаті заробітної плати працівникам бюджетної сфери через недержавні банки, каси підприємств, установ та організацій.
Читачі обласних та районних газет з друкованих оголошень про «телефон довіри» дізнаються: куди і до кого дзвонити та письмово звертатися ревізорам. З фахівцями КРУ спілкуються не лише в ході проведення інспектувань, адже на «телефон довіри» 263638 надходять не лише запитання з приводу роз’яснень про дотримання вимог чинного законодавства у бюджетній сфері. Кожне повідомлення ретельно перевіряється. Зокрема, за результатами перевірених фактів двом особам донараховано заробітку на суму 3,54 тис.грн., іншій – донараховано та виплачено пенсію в сумі 7,11 тис.грн.
А в ході ревізії правильності витрачання коштів, що проходила у відділі по наданню населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг Херсонської міської ради, підтверджено інформацію, повідомлену за «телефоном довіри». Так, проведеними в 15 ЖЕКах контрольними заходами доведено факти надання пільг померлим громадянам на загальну суму 73,99 тис.грн. та випадки зайвого надання субсидій на суму 15,12 тис.грн.
Торкаються літні люди також питань правомірності застосування тарифів на житлово-комунальні послуги. При цьому не обходиться й без щирих розповідей про неналежне надання житлово-комунальних послуг. Зокрема, влітку до КРУ звернулися громадяни з Чорнобаївки Білозерського району, аби ревізори перевірили витрачання понад 160 тис.грн. субвенції, що надійшла на поліпшення місцевої водопровідної мережі. Крім того, у зверненні містилося прохання підтвердити обґрунтованість витраченої суму, а саме 250 тис.грн., виділених обласною радою по програмі «Питна вода» заради покращення водозабезпечення населення, яке мешкає в Чорнобаївці. Фахівці КРУ, провівши контрольні обміри виконаних аварійно-відбудовних робіт системи водопостачання, виявили їх завищення в сумі майже 34 тис.грн. Тому матеріали ревізії передано правоохоронним органам.
КРУ працює одразу в кількох напрямах: здійснює особистий прийом відвідувачів у містах та районах області, функціонує „телефон довіри”, а також проводить ревізії за фактами, викладеними в листах. Не обходиться й без направлення письмових запитів до установ, підприємств, організацій про надання пояснень та копій підтверджуючих документів з питань, викладених в окремих зверненнях. В інших випадках деякі питання включаються до програми найближчої ревізії, яка проводиться у плановому порядку, з обов'язковим повідомленням про це автора листа.
Отже, жителі Херсонщини отримують вичерпні відповіді на питання, віднесені до компетенції КРУ. Якщо ж питання особисте і не належить до компетенції контрольно-ревізійної служби, фахівці управління порадять, де і яким чином його вирішити. Всебічний оперативний розгляд звернень, забезпечення законних прав та інтересів громади – одне з пріоритетних завдань контрольно-ревізійної служби, яка працює на запобігання у подальшому фінансових та майнових зловживань.
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Повідомлення Прес-служба КРУ »

«Телефони довіри» контрольно ревізійних відділів у:
м. Херсоні 0552 223285
м. Н.Каховка 249 71449
м. Каховка та Каховському районі 236 43847
Бериславському районі 246 75730
Білозерському районі 24733904
Великоолександрівському районі 232 22692
Великолепетиському районі 243 22287
Верхньорогачицькому районі 245 51282
Високопільському районі 235 22404
Генічеському районі 234 32001
Голопристанському районі 23921560
Горностаївському районі 244 41875
Іванівському районі 231 31843
Каланчацькому районі 230 32628
Нижньосірогозькому районі 240 21791
Новотроїцькому районі 248 22466
Нововоронцовському районі 233 22571
Скадовському районі 237 53491
Цюрупинському районі 242 45838
Чаплинському районі 238 22299
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Ваші дзвінки

Повідомлення Прес-служба КРУ »

На Херсонщині діє "телефон довіри" з питань виплати заробітної плати
Ваші дзвінки чекають за номером 26-36-28 заради упередження зловживань при виплаті зарплати працівникам бюджетної сфери. Телефонуйте з питань затримки виплат та грошового утримання працівників бюджетної сфери, заробітної плати, з пенсійних питань.
За "телефоном довіри" КРУ звернулися працівники скадовського підприємства відносно незастосування коефіцієнтів співвідношень тарифних розрядів у зв’язку з підвищенням рівня мінімальної зарплати. Під час планової ревізії фінансово-господарської діяльності Скадовського морського торгового порту факт, викладений у зверненні, підтвердився. За підсумками контрольного заходу, працівникам донараховано доходів у сумі 19,3 тис. грн.
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Для забезпечення зворотного зв’язку з громадянами працює «телефон довіри» контрольно-ревізійної служби з метою надання інформаційно-консультативної допомоги відносно здійснення фінансового контролю в межах повноважень, наданих органам Державної контрольно-ревізійної служби.
Якщо відомі факти порушення чинного законодавства, зокрема в частині не виплати заробітної плати, соціальної допомоги, використанні державного чи комунального майна, телефонуйте в робочі дні з 9.00 до 18.00 годин ( у п’ятницю з 9 до 16.45 години) за номером: 33904.
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Факт!

Повідомлення Прес-служба КРУ »

ТЕЛЕФОН «ПРАЦЮЄ» НА БЮДЖЕТ

На Херсонщині за «телефонами довіри» контрольно-ревізійної служби частіше звертаються мешканці Херсона, Білозерського та Високопільського районів. Людей передусім цікавлять ґрунтовні відповіді щодо причин невиплати зарплати, правильності розрахунку пенсій, своєчасності виплати допомоги по безробіттю в установлені чинними нормами терміни.
До речі, в ході контрольних заходів, на місцях активно функціонують «телефони довіри» контрольно-ревізійної служби. Останнім часом більшість таких оперативних звернень припадає на третину районів області. Адже саме звідси ревізори підрозділів районної ланки надають громадянам змістовну інформацію стосовно поточного витрачання коштів та використання майна, регулярно сповіщають через пресу про наступні ревізії.
Так, у ході ревізії Скадовського дослідного лісомисливського господарства від працівників даного підприємства надійшов «гарячий» дзвінок про невиплату їм надбавки за вислугу років. Даний факт підтвердився: робітникам нарахована та виплачена надбавка в сумі понад 48 тис.грн.
При інспектуванні Любимівської селищної ради Каховського району підтверджено факт, отриманий за «телефоном довіри». Як результат, одразу ж виявлено завищення обсягу виконаних робіт по капітальному ремонту місцевої школи на суму більш ніж 23 тис.грн.
Завдяки телефонному спілкуванню з громадянами під час ревізії Чистопільської сільради Верхньорогачицького району наразі офіційно доведено про реальне безоплатне використання земельної ділянки. Завдяки виправленню такого недоліку до бюджету додатково надійшли тисячі гривень.
Житель села Степне повідомив телефоном про безпідставне нарахування та виплату зарплати за невідпрацьований час водія Степненської сільради. У Чаплинському районі, як виявилося, надміру виділено кошти на заробітну плату працівникам тимчасово нефункціонуючого дитячого садку Балтазарівської сільради.
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей