Ласий шмат

Региональные новости Херсонской области. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на оригинал статьи
Ответить
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 667
Зарегистрирован: 17 окт 2007, 10:28

Ласий шмат

Сообщение Прес-служба КРУ » 18 фев 2009, 12:38

ЛАСИЙ ШМАТ - БЮДЖЕТНІ ГРОШІ,

Або як зберігається державна та комунальна власність та наскільки ефективно витрачаються кошти у Чаплинському районі?

Торік проконтрольовано фінансових ресурсів на загальну суму 101,9 млн.грн. На всіх 12 обревізованих підприємствах установах та організаціях виявлено фінансові порушення, що призвели до збитків на загальну суму 1 млн 927 тис грн. Проведено також 57 перевірок первинних бухгалтерських документів, обстежено посіви при наданні дотації під озимину та ярину. До речі, на восьми підприємствах упереджено незаконних витрат державної казни в сумі 356,4 тис. грн.
Більша частина суми із встановлених порушень - незаконні витрати. Перед громадою гостро стоїть питання про додаткові надходження сільських та селищних скарбниць та бюджетних організацій. Місцевими бюджетами та бюджетними установами недоотримано фінансових ресурсів загалом на суму понад півмільйона гривень. Адже землі та комунальна власність досить часто використовуються взагалі без укладання договорів оренди або за заниженими ставками. А через неефективні управлінські дії втрати фінансових і матеріальних ресурсів допущених на семи підприємствах на загальну суму понад 2 млн грн.
Підприємства та установи відшкодовують суми встановлених порушень. За результатами контрольних заходів складено 32 протоколи про адміністративне правопорушення. По 5-ти підприємствам застосовано фінансові санкції Пред’явлено позов до суду щодо відшкодування винуватцями заподіяних втрат на 891,86 тис.грн. За переданими матеріалами ревізій органами прокуратури порушено п’ять кримінальних справ.
Для чого ревізори КРУ співпрацюють з районним фінансовим управлінням, відділенням державного казначейства, податковою інспекцією та органами влади і самоврядування? Зрозуміло, заради злагодженого функціонування бюджетної сфери, дотримання положень Бюджетного Кодексу України розпорядниками коштів. Інакше виникають порушення фінансово-бюджетної дисципліни. Покликання державного контролера - навчити як при мінімальних фінансових ресурсах забезпечити зростання добробуту, прискорити економічний розвиток.


Олена Мальченко, начальник контрольно-ревізійного відділу у Чаплинському районі КРУ в Херсонській області

Ответить

Вернуться в «Херсонская область»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: Ahrefs [парсер ссылок] и 1 гость