Зарплата

Региональные новости Херсонской области. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на оригинал статьи
Ответить
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 667
Зарегистрирован: 17 окт 2007, 10:28

Зарплата

Сообщение Прес-служба КРУ » 16 мар 2009, 12:27

КРУ повідомляє
ЗАРПЛАТА - на контролі!

Торік у Скадовському районі було проведено контрольні заходи в 17-ти підприємствах, установах та організаціях різної форми власності. Серед перевірених питань й правильність нарахування та виплати заробітку працівникам у завищеному або заниженому розмірах.

Майже у 90% відсотків обревізованих об’єктів встановлені факти недоотримання працівниками зарплати з різних причин на загальну суму понад 78 тис.грн. В бюджетних установах недоотримання заробітної плати в основному спричинене не нарахуванням індексації заробітної плати у зв’язку з інфляцією, як передбачено постановою КМУ від 17липня 2003 року № 1078 «Про затвердження Порядку проведення індексації грошових доходів населення».
Водночас у ряді госпрозрахункових підприємств комунальної та державної форми власності не виконано всіх вимог Галузевих угод та колективних договорів в частині підвищення заробітної плати на коефіцієнт співвідношення у зв’язку із збільшенням розміру мінімальної заробітної плати.
Зусиллями КРУ недоплачені працівникам гроші повністю відшкодовано. Окрім того, донарахування доходів громадянам позитивно впливає й на надходження прибуткового податку до бюджету.
Продовжують мати місце такі ж факти нинішнього року. З огляду на те, що підприємства, на яких проводяться контрольні заходи, не є збитковими, то приведення заробітної плати працівників до встановленого законодавством рівня сприятиме збільшенню надходжень до місцевих бюджетів. Що під час нинішньої кризи вкрай важливо.

Світлана Федчишина, в.о. начальника контрольно-ревізійного відділу в Скадовському районі КРУ в Херсонській області

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Херсонская область»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 1 гость