КРУ повідомляє
ЗАРПЛАТА - на контролі!
Торік у Скадовському районі було проведено контрольні заходи в 17-ти підприємствах, установах та організаціях різної форми власності. Серед перевірених питань й правильність нарахування та виплати заробітку працівникам у завищеному або заниженому розмірах.
Майже у 90% відсотків обревізованих об’єктів встановлені факти недоотримання працівниками зарплати з різних причин на загальну суму понад 78 тис.грн. В бюджетних установах недоотримання заробітної плати в основному спричинене не нарахуванням індексації заробітної плати у зв’язку з інфляцією, як передбачено постановою КМУ від 17липня 2003 року № 1078 «Про затвердження Порядку проведення індексації грошових доходів населення».
Водночас у ряді госпрозрахункових підприємств комунальної та державної форми власності не виконано всіх вимог Галузевих угод та колективних договорів в частині підвищення заробітної плати на коефіцієнт співвідношення у зв’язку із збільшенням розміру мінімальної заробітної плати.
Зусиллями КРУ недоплачені працівникам гроші повністю відшкодовано. Окрім того, донарахування доходів громадянам позитивно впливає й на надходження прибуткового податку до бюджету.
Продовжують мати місце такі ж факти нинішнього року. З огляду на те, що підприємства, на яких проводяться контрольні заходи, не є збитковими, то приведення заробітної плати працівників до встановленого законодавством рівня сприятиме збільшенню надходжень до місцевих бюджетів. Що під час нинішньої кризи вкрай важливо.
Світлана Федчишина, в.о. начальника контрольно-ревізійного відділу в Скадовському районі КРУ в Херсонській області
Зарплата
Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
1 повідомлення
• Сторінка 1 з 1
1 повідомлення
• Сторінка 1 з 1
Повернутись до “Херсонська область”
Перейти
- Новини
- ↳ м.Херсон
- ↳ Херсонська область
- ↳ Бериславський район
- ↳ Генічеський район
- ↳ Каховський район
- ↳ Скадовський район
- ↳ Херсонський район
- ↳ Україна
- ↳ ЖКГ
- ↳ Кримінал
- ↳ Культура та мистецтво
- ↳ Освіта
- ↳ Природа та туризм
- ↳ Спорт
- ↳ Транспорт
- ↳ Фінанси
- ↳ Інше
- Спілкування та дозвілля
- ↳ Наше місто – Херсон
- ↳ Анонси
- ↳ Люди нашого краю
- ↳ Любовь
- ↳ Для родителей
- ↳ Здоровье и медицина
- ↳ Музыка
- ↳ Политика
- ↳ Разговоры о кино
- ↳ Коллекционирование
- ↳ Юмор
- ↳ Книга жалоб
- Жди меня
- ↳ Поиск людей из Херсона
- ↳ Знакомства в Херсоне
- Дошка оголошень
- ↳ Робота та пошук ділових партнерів
- ↳ Робота в Інтернеті
- ↳ Куплю
- ↳ Аренда
- ↳ Транспорт та запчастини
- ↳ Велосипеди
- ↳ Мототехніка
- ↳ Автомобілі
- ↳ Сільгосптехніка
- ↳ Водний транспорт
- ↳ Спецтехніка
- ↳ Продам: мобильная связь
- ↳ Продам: компьютеры, ноутбуки, комплектующие
- ↳ Продам: электроника, быттехника
- ↳ Продам: животные
- ↳ Продам: растения
- ↳ Продам: одежда, обувь
- ↳ Продам: мебель и предметы интерьера
- ↳ Продам: часы
- ↳ Продам: косметика и парфюмерия
- ↳ Продам: продукты питания
- ↳ Продам: недвижимость Херсона и Херсонской обл.
- ↳ Недвижимость остальных регионов
- ↳ Продам: Разное
- ↳ Услуги
- ↳ Дизайн и полиграфия
- ↳ Оккультизм
- ↳ Рекламные услуги
- ↳ Строительство и ремонт
- ↳ Транспортные услуги
- ↳ Туристические услуги
- ↳ Учебные курсы
- ↳ Финансовые и страховые услуги
- ↳ Юридические и нотариальные услуги
- ↳ Языковые переводы
- ↳ Проданное
- Інше
- ↳ Благодійність
- ↳ Персональные компьютеры, Интернет
- ↳ Компьютерные игры
- ↳ Программы (Software)
- ↳ OFFтоп и креативы
- ↳ Интим
- ↳ Форум о форуме
- ↳ Флудилка
- ↳ Прочее