32 рази «штормило»

Новини Херсону. Розділ форуму, де можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в місті Херсон. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються у місті
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

32 рази «штормило»

Повідомлення Прес-служба КРУ »

32 РАЗИ «ШТОРМИЛО» УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКРАДИ

Поважні посадовці від освіти, яким громада Херсона не перший рік довіряє розпоряджатися фінансовими рахунками та підписувати документи на законних підставах, допустили фінансових порушень на суму близько 5 мільйонів гривень.
В ході кожної планової ревізії управління освіти Херсонської міської ради ревізорам КРУ завжди є що уважно переглядати, глибоко аналізувати та негайно виправляти. Не раз «полководці» армії педагогів ігнорували вимоги з ведення бухгалтерського обліку та фінансової звітності. Судіть самі: за період з листопада 2006 по січень 2009 року фінансова дисципліна «хиталася» у 32 випадках!
Не все сталося як гадалося. Порушуючи вимоги Конституції України, Законів України «Про загальну середню освіту» та «Про освіту» щедро профінансовано з міського бюджету приватну освітню установу на загальну суму близько 1,5 млн.грн.
При цьому слід зазначити: в середньому для навчання одного учня державного закладу на оплату праці у 2007 році профінансовано 1,87 тис.грн., а приватному навчальному закладу «подаровано» бюджетних коштів на оплату праці в сумі 2,1 тис.грн. за кожного вихованця. Ось такий державний підхід
Так, «пущено по вітру» більш ніж 154 тис.грн. за невиконані підрядні роботи по ремонту двох суден, які належать Херсонському дитячо-юнацькому клубу моряків і річковиків з флотилією. Встановлено й завищення обсягів ремонтно-будівельних робіт приміщень на суму майже 44 тис.грн.
Зафіксовано факт завищення потреби в бюджетних асигнуваннях на забезпечення повноцінного харчування в школах на суму понад 112 тис.грн. та оплату комунальних послуг в сумі майже 220 тис.грн.
Не за цільовим призначенням використано бюджетні кошти на суму понад 184 тис.грн. Не зрозуміло, яким чином за рахунок коштів, виділених на капітальний ремонт, проведені роботи на не збудованій споруді?
На заробітну плату працюючих інвалідів безпідставно сплачувалися страхові внески до Пенсійного фонду в завищеному розмірі, вкотре втрати бюджету, на цей раз склали аж 224 тис.грн. А цього можливо було запобігти, якби належним чином контролювалася кадрова робота.
Півмільйона гривень доходів отримав Херсонський ліцей журналістики, бізнесу і правознавства, зокрема, за підготовку до вступу до вузів, не маючи відповідної ліцензії.
Не обійшлося й без інших порушень з оплати праці. Зокрема, Деяким педпрацівникам необґрунтовано доплачено гроші за керівництво класами екстернатної форми навчання. Також надміру виплачено суми зарплати деяким працівникам міських спортивних шкіл з причини встановлення їм педагогічного навантаження у завищених нормах та за фактично невідпрацьований час.
Постраждала й міська казна: втрачено доходів з оренди комунального майна на суму майже 18 тис.грн. Адже директори міських шкіл не піклувалися наповненням муніципальної скарбниці. Також виявлено факти передачі майна взагалі без укладання орендних договорів, що призвело до безоплатного його використання суб’єктами господарювання. І знову порушення на тисячі гривень – з вини горе-керівників.
Місцевим бюджетом взагалі не одержано плати за користування землею орендарями. Наслідок невтішний: втрачено понад 14 тис.грн. надходжень до бюджету.
По бухгалтерії управління на сотні тисяч гривень занижено заборгованість за надані комунальні послуги. Також безпідставно сплачено вартість спожитих орендарями послуг з теплопостачання, за міжміські розмови фізичних осіб на тисячі гривень.
Начальником управління освіти необґрунтовано звільнено батьків від сплати за дні невідвідування садків дошкільнятами без поважних причин, що призвело до втрати 77 тис.грн надходжень, які б пішли на харчування дітей.
Майже 200 тис.грн. – сума порушень, яка випливає з причини завищення вартості комунального майна. Бракує місця перелічити все, що виявили ревізори. Але навіть те, що змогла вмістити ця публікація, свідчить про байдужість високих посадовців, яких держава призначила захищати інтереси дітей. Як результат матеріали ревізії передано до правоохоронних органів.
За фінансові та майнові порушення на 38 посадовців складено адміністративні протоколи.

Повернутись до “м.Херсон”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 1 гість