Відшкодування - до казни

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Відшкодування - до казни

Повідомлення Прес-служба КРУ »

В інтересах громади

ВІДШКОДУВАННЯ - ДО КАЗНИ

Не меншає випадків порушення бюджетної дисципліни у Нововоронцовському районі. Зокрема, на дев’яти підконтрольних об’єктах, обревізованих торік, розкрито фінансових порушень на суму понад 1 млн. 300 тис.грн. Двадцять сім посадовців покарано адміністративними штрафами в сумі майже 5 тис.грн. Матеріали всіх контрольних заходів направлено правоохоронним органам.

Не обійшлося без нецільових витрат, незаконних видатків, лишків і нестач товарно-матеріальних цінностей. До речі, прорахунки при витрачанні коштів на виплату зарплати склали суму близько 66 тис.грн. Зокрема, іноді необґрунтовано виплачено різні категорії надбавок - за вислугу років, за класність і ненормований робочий час, шкідливі умови праці та інші. Зафіксовано й факти необґрунтованого преміювання та нарахування матеріальної допомоги, сплату відпусток всупереч законодавству, утримання понадштатних одиниць.

У районі виявлено також випадки безоплатного відчуження майна на суму майже 70 тис.грн., надмірне списання паливно-мастильних матеріалів, завищення норм списання харчових продуктів, проведення фінансування без затверджених кошторисів.
Встановлено також неправомірне призначення державної дотації в сумі понад 682 тис.грн. юридичним особам, котрі працюють у сільському господарстві. Ревізори активно протидіяли поширенню фактів недоотриманню доходів місцевими бюджетами.
Продовжують мати місце такі ж факти й нинішнього року.

Юлія Хупавченко, начальник контрольно-
ревізійного відділу в Нововоронцовському районі
КРУ в Херсонській області
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей