З бюджетних «рейок»

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

З бюджетних «рейок»

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Тисяча - до тисячі
З бюджетних „рейок”

КРУ фіксує непоодинокі випадки порушень чинного законодавства при витрачанні фінансів та використанні майна в бюджетній сфері. Недбалість деяких бухгалтерів, а інколи їх необізнаність у бюджетному законодавстві додають зайвих клопотів органам місцевого самоврядування та іншим бюджетним установам.
Не є винятком і Каланчацький район, де бухгалтери не обходяться без суттєвих зауважень державних контролерів. Адже винні посадовці часто порушують бюджетне законодавство та недотримуються ряду чинних вимог. Акти КРУ рясніють прикладами негосподарського ставлення до витрачання грошей. Зокрема, Червоночабанська сільрада допустила фінансових порушень на суму майже 105 тис. грн.
На ямковий ремонт автодоріг, котрі не перебувають на балансі громади, необґрунтовано витрачено майже 32 тис. грн.. Зате на обліку ради знаходився підвідний газопровід с. Ставки вартістю близько 50 тис. грн., котрий є власністю Каланчацької філії ВАТ «Херсонгаз». А деякі матеріальні цінності взагалі придбавалися без підтверджуючої касової документації.
Виявлено аж 17 випадків розтрати грошей на проїзд працівникам ради за відсутності в них посвідчень на відрядження з відповідними відмітками. Водію місцевої амбулаторії, якому не виписано впродовж позаминулого року жодного шляхового листа, без підстав виплачено надбавку за класність. Серед інших прогалин та прорахунків в оплаті праці – переплата заробітку, оплата невідпрацьованого часу, безпідставне утримання з працюючих пенсіонерів соціальних відрахувань.
В ході ревізії бухгалтерам надано консультативну допомогу заради запобігання встановлених прорахунків. Не секрет, що сучасне ведення обліку та фінансової звітності вимагає високого професіоналізму та аналітичності.
Якщо Вам відомі факти порушення чинного законодавства при витрачанні бюджетних коштів, використанні державного чи комунального майна відносно здійснення фінансового контролю в межах повноважень, наданих органам Державної контрольно-ревізійної служби, - телефонуйте в робочі дні за номером 32628 ( контрольно-ревізійний відділ у районі) або (0552) 26 36 28 (КРУ в Херсонській області).

Галина Дучева, начальник
контрольно-ревізійного відділу в
Каланчацькому районі Херсонської області

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей