Цього не знають і не бачать?

Региональные новости Херсонской области. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на оригинал статьи
Ответить
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 667
Зарегистрирован: 17 окт 2007, 10:28

Цього не знають і не бачать?

Сообщение Прес-служба КРУ » 08 апр 2009, 11:48

НА СУВОРОМУ ОБЛІКУ
ГРОМАДИ: ГРОШІ І ЗЕМЛЯ

Новопетрівська сільрада Нижньосірогозького району утримувала сім зайвих штатних посад в апараті управління всупереч вимогам чинного законодавства. Отже водій, касир та інші працівники необґрунтовано одержали коштів на оплату праці в сумі майже 7 тис.грн. Ревізори виявили й факт оформлення подорожніх листів на несправний автомобіль. Саме на нього роками списувалися запасні частини та бензин на загальну суму понад 23 тис.грн.
В межах села Новопетрівка деякі земельні ділянки експлуатувалися без укладання договорів оренди та права на використання. Ось чому за землю, з червня 2006 по лютий 2009 років, недоотримано понад 9 тис.грн бюджетних надходжень. Після ретельного аналізу документів на оренду земельних ділянок, відповідних банківських виписок та рахунків за три роки, виявлено випадки безоплатного використання землі під пасовищем як результат втрати доходів склали понад 6,5 тис.грн.
Комунальне майно громади – зрошувальну систему «Фрегат» - продано за заниженою вартістю, у зв’язку з чим не надійшло понад 28,5 тис.грн власних надходжень. Втім сума від реалізації такого майна, проданого без проведення аукціону та експертної оцінки, спрямована на поповнення статутного фонду місцевого комунального підприємства «Лілея». Такі чималі кошти пішли на погашення заборгованості Пенсійного фонду, придбання бензину, будівельних матеріалів, тощо. Натомість гроші повинні були надійти на модернізацію сільради.
Новоолександрівська сільрада з порушенням чинного законодавства витратила понад 12 тис.грн. на придбання вікон та дверей. Торік понад нормативи витрачено близько 25 тис.грн. на оплату праці інспектора, водія, бухгалтера та касира. В списку порушень з оплати праці - невірне нарахування сум працівникам за час відпустки, недостовірне табелювання присутніх на роботі працівників, надмірне нарахування заробітку сумісникам, безпідставне встановлення доплат за ненормований робочий день до місячного окладу.
З жовтня 2006 по січень 2009 років безпідставно списано вугілля та будівельні матеріали на загальну суму понад 13 тис.грн. А за ремонт крівлі будинку культури підрядним організаціям переплачено майже 5 тис.грн.
Роками безоплатно використовується земля під майстерню, АЗС, телятники, свинарник, кормоцех та зерносховища. Отже, казною всіх рівнів за таку „оренду” загублено суму близько 70 тис.грн. Невже цього не знають і не бачать представники місцевої влади та самоврядування? Хто ж піклується наповненням казни? Невже тільки ревізори акцентують увагу на наповненні бюджетів та наголошують на дотриманні вимог чинного законодавства?
Антоніна Громцева, начальник контрольно-ревізійного відділу у Нижньосірогозькому районі КРУ в Херсонській області

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Херсонская область»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 1 гость