Кодекс у запасниках музею?

Новини Херсону. Розділ форуму, де можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в місті Херсон. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються у місті
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Кодекс у запасниках музею?

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Цифри
БЮДЖЕТНИЙ КОДЕКС У ЗАПАСНИКАХ МУЗЕЮ?

Херсонський обласний краєзнавчий музей, без якого досить важко уявити унікальність Херсонщини, веде фінансово-господарську діяльність не так, як треба. Зокрема, за період з березня 2006 по лютий 2009 років в ході планової ревізії допущено порушень фінансової дисципліни в сумі понад 812 тис.грн.
Не секрет, що КРУ перевіряє всі факти нецільового та неефективного витрачання бюджетних коштів, правомірність використання державного чи комунального майна, у тому числі достовірність документів по списанню товарно-матеріальних цінностей, нарахуванню заробітної плати. та інше.
Цьогоріч установа безпідставно оформила на офіційному папері фінансові зобов’язання … без відповідних бюджетних асигнувань на суму близько 700 тис.грн., коли підписала з підрядником акт приймання виконаних робіт з реконструкції будівлі музею. Отже, порушено вимоги Бюджетного Кодексу, де «чорним по білому» окреслено, що розпорядники бюджетних коштів провадять видатки тільки в межах бюджетних асигнувань, встановлених кошторисами.
Натомість краєзнавчому музею виділено зайві кошти за відсутності потреби в асигнуваннях на суму більш ніж 12 тис.грн. на оплату послуг з теплопостачання. Із зауваженнями державних контролерів проведено оплату в сумі понад 6 тис.грн. за квитки та книжкову продукцію, які реалізуються через каси музею. Варто нагадати, що такі видатки здійснюються виключно за рахунок надходжень спеціального, а не загального фонду бюджету.
До того ж без оформлення відповідних документів списано будматеріали на проведення поточних ремонтів, частину видатків на відрядження відшкодовано без підтверджуючих документів. Не оминули увагою фахівці КРУ «долю» майже 30 тис.грн. Саме на таку суму була завищена вартість ремонтних робіт з причини неналежного контролю за ходом їх виконання.
Подібні випадки зустрічаються в роботі ревізорів дуже часто. Деякі керівники й досі вважають, що бухгалтерський облік – лише прямий обов’язок виключно бухгалтерів. Хоча Законом „Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні” відповідальність за проведення всіх господарських операцій несе саме керівник. Ось чому через нехтування вимогами бюджетної дисципліни КРУ застосовує фінансові санкції та притягує до адміністративної відповідальності винних посадовців. Ревізори протидіють всім недолікам при формуванні кошторису установ, запобігають перекрученню та викривленню фінансової звітності та іншим порушенням при витрачанні бюджетних коштів та використанні майна.
Матеріально відповідальні особи отримали протоколи за порушення порядку організації та ведення бухгалтерського обліку. Матеріали ревізії передано правоохоронним органам.

Теги:
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “м.Херсон”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей