Як домогосподарства області забезпечені товарами тривалого користування

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
ГУС у Херсонській області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 2650
З нами з: 04 січня 2008, 10:26

Як домогосподарства області забезпечені товарами тривалого користування

Повідомлення ГУС у Херсонській області »

23.04.2009

“Як домогосподарства області забезпечені товарами тривалого користування”

Головним управлінням статистики у Херсонській області у жовтні 2008р. проведене вибіркове опитування членів домогосподарств, які приймають участь в обстеженні умов життя, щодо наявності в домогосподарствах товарів тривалого користування.
Підсумки опитування свідчать, що холодильники та кольорові телевізори мають дев’ять з десяти домогосподарств, пральні машини – кожне восьме, пилососи – майже два з трьох, швейні машини мають більше третини домогосподарств, магнітофони – кожне сьоме домогосподарство області.
Слід відмітити збільшення (з 1,8%-8% до 3,9%-24,5%), в порівнянні з 2006 роком, частки домогосподарств, які мають такі сучасні товари домашнього побуту та культурного призначення, як кондиціонери, супутникові антени, мікрохвильові печі та програвачі СD-дисків. Мобільні телефони мають три чверті домогосподарств (у 2006р. – більше половини), комп’ютери – кожне п’яте (у 2006р. – кожне десяте).
Значна частина наявних холодильників, магнітофонів, швейних машин, якими користувались домогосподарства, були придбані більше 10 років тому. Застарілі швейні машини мають майже кожні дев'ять з десяти домогосподарств, холодильники та магнітофони – два з п’яти. Протягом останніх п’яти років були придбані: кожні дві з п’яти пральні машини, кожен третій холодильник, три з п’яти телевізори кольорові та більше половини пилососів. Більшість усіх наявних товарів тривалого користування імпортного виробництва.
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей