Наркологічний диспансер: матеріали ревізії передано правоохоронним органам.

Региональные новости Херсонской области. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на оригинал статьи
Ответить
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 667
Зарегистрирован: 17 окт 2007, 10:28

Наркологічний диспансер: матеріали ревізії передано правоохоронним органам.

Сообщение Прес-служба КРУ » 07 май 2009, 10:32

Зміцнити дисципліну

КОШТИ – НЕ ВОДА


Обласний наркологічний диспансер Херсонської обласної ради з червня 2006 по березень 2009 року не обійшов фінансові порушення на суму понад 200 тис.грн.
Деяким працівникам не додано доплат за використання в роботі дезінфікуючих засобів на загальну суму близько 15 тис.грн. В той же час безпідставно витрачено кошти на оплату праці на надміру затверджену кількість штатних посад у сумі майже 77 тис.грн. Зокрема, не було необхідного обсягу робіт, що виконується рядом спеціалістів установи.
Крім того, з загального фонду бюджету необґрунтовано витрачено кошти на оплату праці в сумі понад 67 тис.грн. на функціонування анонімного кабінету, де надаються платні послуги.
В окремих районах чомусь для визначення оренди диспансеру встановлювались орендні ставки як для казіно та офісів, унаслідок чого понад 11 тис.грн. установа переплатила районним лікарням. За виконані роботи з капітального ремонту диспансеру підрядні організації отримали зайво майже 11 тис.грн. По завищеним нормам списано понад 200 літрів палива.

Винні у порушеннях посадовці понесли адміністративну відповідальність. Матеріали ревізії передано правоохоронним органам.

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Херсонская область»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 0 гостей