Наркологічний диспансер: матеріали ревізії передано правоохоронним органам.

Регіональні новини Херсонської області. При передруку з інших джерел обов'язкова наявність (гіпер)посилання на першоджерело
Відповісти
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Наркологічний диспансер: матеріали ревізії передано правоохоронним органам.

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Зміцнити дисципліну

КОШТИ – НЕ ВОДА


Обласний наркологічний диспансер Херсонської обласної ради з червня 2006 по березень 2009 року не обійшов фінансові порушення на суму понад 200 тис.грн.
Деяким працівникам не додано доплат за використання в роботі дезінфікуючих засобів на загальну суму близько 15 тис.грн. В той же час безпідставно витрачено кошти на оплату праці на надміру затверджену кількість штатних посад у сумі майже 77 тис.грн. Зокрема, не було необхідного обсягу робіт, що виконується рядом спеціалістів установи.
Крім того, з загального фонду бюджету необґрунтовано витрачено кошти на оплату праці в сумі понад 67 тис.грн. на функціонування анонімного кабінету, де надаються платні послуги.
В окремих районах чомусь для визначення оренди диспансеру встановлювались орендні ставки як для казіно та офісів, унаслідок чого понад 11 тис.грн. установа переплатила районним лікарням. За виконані роботи з капітального ремонту диспансеру підрядні організації отримали зайво майже 11 тис.грн. По завищеним нормам списано понад 200 літрів палива.

Винні у порушеннях посадовці понесли адміністративну відповідальність. Матеріали ревізії передано правоохоронним органам.
Відповісти
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей