Невже їх цікавить лише власне збагачення? Кому ж насправді передано кращі курортні землі, що належать громаді Херсонщини?

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Невже їх цікавить лише власне збагачення? Кому ж насправді передано кращі курортні землі, що належать громаді Херсонщини?

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Нульова фіндисципліна

ЯК ГОСПОДАРЮЮТЬ ПО-ГЕНІЧЕСЬКИ?

Понад 20 млн.грн. фінансових порушень виявлено державними контролерами КРУ під час ревізії виконання бюджету та стану фінансових розрахунків у Генічеському районі за період з жовтня 2005 по березень 2009 років.
Зокрема, через неефективні управлінські дії сума бюджетних втрат сягнула понад 6,5 млн.грн. Районна адміністрація через невигідні для громади укладені земельні договори оренди за заниженими ставками «забезпечила» втрати доходів бюджетами всіх рівнів в сумі понад 750 тис.грн. На території Фрунзенської сільради, без відповідних документів, дитячий оздоровчий табір «Союз» роками користувався землею на площі понад 7 га. Як наслідок казною всіх рівнів недоотримано надходжень в сумі близько 39 тис.грн. Виявлено й завищення вартості будівельних робіт на суму більш ніж 560 тис.грн. Зафіксовано також випадок списання вугілля на суму понад 23 тис.грн. на котельню, яка на балансі адміністрації не обліковується. Крім того, безпідставно місцевою владою профінансовано фізкультурно-спортивні заходи державного та обласного значення на суму майже півмільйона гривень.

На спорудження очисних споруд каналізаційної мережі, що в Арабатській Стрілці, підрядники пригнали техніку аж із Західної України, витрачено понад 6 млн.грн. Втім побудований каналізаційний напірний колектор й досі не підключений до очисних споруд, а грошей немає! Невже силами області було неможливим збудувати такий вкрай потрібний об’єкт?

В райраді було завищено суми сплати за реконструкцію та ремонт будівлі райради на суму майже 12 тис.грн. Генічеська міськрада допустила фінансових прорахунків та недоліків, тобто теж не уникнула фінансових порушень, на суму майже 852 тис.грн. Зокрема, безпідставно утримано ряд посад на десятки тисяч гривень. Вкотре допущено завищення обсягів виконаних ремонтних робіт зі сторони підрядників в сумі майже 27 тис.грн.
Лише торік, місцевою казною втрачено доходів в сумі понад 200 тис.грн. від оренди землі. Адже часто земельні ділянки використовувались новими хазяями без укладання та реєстрації договорів оренди. До того ж після відчуження комунального об’єкту, а саме після продажу магазину «Затишок», до казни не надійшло понад 71 тис.грн.

Новоолексіївська селищна рада порушила чинне законодавство на суму майже 5 млн.грн. (недотримання вимог штатної дисципліни, непроведення індексації балансової вартості об’єктів житлового фонду, заниження в обліку вартості майна, завищення видатків на виконані підрядні роботи). Пожежна охорона, народні колективи, пункт охорони громадського порядку, які офіційно не утворювалися, загалом «проковтнули» бюджетних коштів у сумі майже 430 тис.грн.
З причини несвоєчасного внесення орендної плати за землю бюджети недоотримали майже 200 тис.грн. Виникає питання: чому ж земля надана на добродійних засадах? Без укладання договорів оренди «освоєно» землі загалом на площі понад 215 га. Ось так можновладці піклуються наповненням скарбниці грошима. Невже їх цікавить лише власне збагачення? Кому ж насправді передано кращі курортні землі, що належать громаді Херсонщини?
Таким чином, вимогами Бюджетного та Земельного Кодексу вони керувалися в останню чергу. Загалом через ігнорування вимог чинного законодавства понад 1,5 млн.грн. втрачено, як бюджетних доходів. Ось такі керівники «плідно» працюють на місцях!

Райвідділ освіти проштрафився на суму понад 2,2 млн.грн. (не перерахування сум від оренди комунального майна, завищення потреб на оплату праці, не вірне визначення сум на утримання транспортних засобів та послуг, використання фінансів не за призначенням, безпідставне списання матеріальних цінностей, сплата комунальних послуг, спожитих орендарями, понаднормове списання харчових продуктів, завищення вартості будівельних робіт, лишки матеріальних цінностей).

У райвідділі культури і туризму не за цільовим призначенням витрачено тисячі гривень на придбання одягу для дитячої музикальної школи. Виявлено й завищення обсягів виконаних робіт зі сторони підрядника по ремонту районного будинку культури в сумі понад 8,5 тис.грн.

Порушення центральної райлікарні – понад 3 млн.грн. (нецільові витрати коштів, безпідставна оплата послуг, утримання понадштатних одиниць, не виплата працівникам доплат за використання в роботі деззасобів, необґрунтована оплата праці сторонніх осіб, заборгованість установи з відшкодування витрат на відрядження, придбання продуктів харчування за завищеними цінами, взяття завищених зобов’язань. Протягом 2008 року лікарня безоплатно передала медобладнання, придбаного за рахунок коштів районного бюджету, до обласних установ, котрі фінансуються з обласної казни, в сумі понад 1,7 млн.грн. Невже громаді таке обладнання не потрібне? По бухгалтерському обліку лікарні не обліковувалось понад 4 тисячі (!) літрів пального. Завищення вартості виконаних робіт п’ятьма підрядниками склало понад 148 тис.грн. Не поспішала лікарня перерахувати районній казні 36 тис.грн орендної плати.

За підсумками ревізії складено 24 протоколи про адміністративні правопорушення.
Матеріали ревізії надано правоохоронним органам.
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот], Trendiction [бот] і 0 гостей