Коли майже не працюють

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Коли майже не працюють

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Забезпечити контроль

КОЛИ КОШТИ МАЙЖЕ НЕ ПРАЦЮЮТЬ

Ефективне витрачання бюджетних грошей, фінансовий порядок при використанні державного та комунального майна, наповнення доходної частини бюджету – спільні завдання для місцевої влади та КРУ.

Ось чому контрольно-ревізійна служба прискіпливо контролює дотримання вимог та положень бюджетного законодавства. Заради наповнення казни всіх рівнів грошима на місцях ведеться цілеспрямована робота. Зокрема, з початку року в районі забезпечено надходження фінансів загалом на суму майже 35 тис.грн. Ведеться й робота з відшкодування та поновлення ресурсних втрат.
До речі, на всіх підконтрольних об’єктах виявлено фінансових порушень на суму понад 426 тис.грн. Більше половини прорахунків - в Ушкальській сільраді.
Адже землі та власність не всюди використовується в правовому полі. Іноді обходяться без укладання договорів оренди, нехтують вимогами Бюджетного Кодексу. Тому й неможливо налагодити водозабезпечення селян Ушкалки, покращити роботу бюджетних установ.
Слід нагадати: самоврядні структури затверджують асигнування на оплату праці та загалом забезпечують належне функціонування дитячих садків, будинків культури та ФАПів. І, звісно, не порожня казна гарантує добробут, фінансування соціальних програм, забезпечення виплати зарплати, допомогу малозабезпеченим громадянам, належне харчування дітей навчальних закладах, облаштування вулиць, забезпечення водою громади, вуличне освітлення і навіть розведення квітів.
Все це можливе в разі повного та грамотного контролю передусім земельних питань з органами місцевого самоврядування. Варто зазначити, що всім без винятку самоврядним органам треба посилити роботу за земельними надходженнями та виконанням всіх договірних зобов’язань. А керівництву територіальних громад доцільно торувати нові шляхи, котрі ведуть до наповнення грошима казни та щодня працювати над своєчасністю бюджетних надходжень.

П’ятий рік поспіль функціонують „телефони довіри” КРУ в Херсонській області 263628 та контрольно-ревізійного підрозділу у районі 51282.

Олена Дрозд, начальник контрольно-ревізійного
відділу у Верхньорогачицькому районі КРУ
в Херсонській області
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей