Спасите спасателей от....

Региональные новости Херсонской области. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на оригинал статьи
Ответить
антонyyyy
Молчаливый
Сообщения: 2
Зарегистрирован: 26 май 2009, 14:22

Спасите спасателей от....

Сообщение антонyyyy » 26 май 2009, 18:22

Ветерани пожежної охорони Херсонщини вкрай стурбовані ситуацією, що склалася в Херсонській області з вирішенням питань пожежної безпеки.
Так дії нового начальника Головного управління МНС в області з «оптимізації» штатів призвели до збільшення обласного апарату у півтора рази – до 92 осіб. Зроблено це, нажаль, за рахунок рядових пожежних. Наслідком такої оптимізації є те, що 13 районних відділів втратили свій статус внаслідок мало чисельності і можуть бути лише опірними пунктами, а це абсолютно не береться до уваги новим керівником. Його мета одна - одержати звання генерала та продовжити термін служби на посаді ще на 5 років – до 65 річного віку. Взагалі є незрозумілим як людина у віці 59 років була атестована, хоча граничний вік перебування на службі складає 50 років, одержала звання підполковника. а потім і полковника.
Кадрова політика «керівника» взагалі вражає. Ним запрошено до роботи на Херсонщині полковника Шулюка В.В., колишнього першого заступника начальника Головного управління МНС Луганщини. Зазначений офіцер покинув Луганський гарнізон з незакритою карною справою щодо спроби зґвалтування секретаря Головного управління МНС Луганщини. Його кабінетні методи керування, а він немає відповідної спеціальної освіти та досвіду організації гасіння пожеж, призвели до того, що у більшості районних пожежних частинах на чергуванні знаходиться лише водій та пожежний, техніка не забезпечена необхідною кількістю пального, несправна.

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Херсонская область»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: Majestic-12 [парсер ссылок] и 7 гостей