Де шукають кращої долі мешканці області?

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
ГУС у Херсонській області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 2650
З нами з: 04 січня 2008, 10:26

Де шукають кращої долі мешканці області?

Повідомлення ГУС у Херсонській області »

22.05.2009

Де шукають кращої долі мешканці області?

Серед загальної кількості вибулих за січень–квітень 2009р. 37,9% мігрантів виїхали до інших регіонів України. У потоці міжрегіональної міграції скорочення сформувалось в обміні населенням зі столицею України – до м. Києва виїхало на 68 осіб більше, ніж прибуло. До АР Крим вибуло на 69 осіб більше, ніж прибуло, до Полтавської – на 29 осіб, до Севастополя (міськради) – на 31 особу, до Одещини – на 18 осіб. Разом з тим, позитивне сальдо міграції склалося з 13 регіонами України, і найбільше воно зафіксовано з Миколаївською (+67 осіб), Харківською (+22 осіб), Луганською (+21 осіб) та Дніпропетровською (+19 осіб) областях.
Упродовж січня–квітня п.р. міграція з країнами "далекого зарубіжжя" мала характер еміграції: на 56 вибулих припадало 25 прибулих. Найбільш активно мігрували до Німеччини – виїхало 25 осіб, до країн Америки – 15 осіб, до Іспанії – 4 особи. Серед прибулих домінували мігранти з Ізраїлю – 15 осіб, незначна кількість з Туреччини – 3 особи, з країн Америки та Польщі приїхало по 2 особи.
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей