300 тисяч замість 100

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

300 тисяч замість 100

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Кошти громади


300 ТИСЯЧ ЗАМІСТЬ 100

Органи самоврядування про вимоги бюджетного Кодексу України знають не перший рік. Результати останньої ревізії фінансово-господарської діяльності Горностаївської селищної ради стали підставою для покарання винних у порушеннях посадовців до відповідальності. Матеріали ревізії надано правоохоронцям.

Зокрема, не контролювалося й питання щодо сплати коштів за оренду землі. В ході ревізії казна всіх рівнів поповнилася «земельною» сумою у 23 тис.грн. Як виявилося, близько 115 тис.грн. додаткових надходжень з доходів фізичних осіб не перерахувала селищній скарбниці центральна районна лікарня. Така чимала купа грошей прислужилися громаді на вирішення першочергових соціальних потреб.

Два службовці ради утримувалися радою за рахунок бюджетних коштів, яким безпідставно виплачено понад 19 тис.грн. Без оформлення всіх необхідних документів орендувався автотранспорт.

Більш ніж 100 тис.грн. неефективно розпорошено на капітальний ремонт опалювальної системи дитячого садка. Адже порушувався гідравлічний режим роботи системи. Діаметри трубопроводів були занижені, а прилади опалення не компенсували теплові втрати. До того ж трубопровод прокладено без компенсаторів, що призвело до їх деформації. Таким чином на повторний ремонт опалювальної системи громада додатково витратила ще вдвічі більше коштів.

Андрій Мундя, начальник контрольно-
ревізійного відділу в Горностаївському
районі
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей