300 тисяч замість 100

Региональные новости Херсонской области. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на оригинал статьи
Ответить
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 667
Зарегистрирован: 17 окт 2007, 10:28

300 тисяч замість 100

Сообщение Прес-служба КРУ » 10 июн 2009, 15:40

Кошти громади


300 ТИСЯЧ ЗАМІСТЬ 100

Органи самоврядування про вимоги бюджетного Кодексу України знають не перший рік. Результати останньої ревізії фінансово-господарської діяльності Горностаївської селищної ради стали підставою для покарання винних у порушеннях посадовців до відповідальності. Матеріали ревізії надано правоохоронцям.

Зокрема, не контролювалося й питання щодо сплати коштів за оренду землі. В ході ревізії казна всіх рівнів поповнилася «земельною» сумою у 23 тис.грн. Як виявилося, близько 115 тис.грн. додаткових надходжень з доходів фізичних осіб не перерахувала селищній скарбниці центральна районна лікарня. Така чимала купа грошей прислужилися громаді на вирішення першочергових соціальних потреб.

Два службовці ради утримувалися радою за рахунок бюджетних коштів, яким безпідставно виплачено понад 19 тис.грн. Без оформлення всіх необхідних документів орендувався автотранспорт.

Більш ніж 100 тис.грн. неефективно розпорошено на капітальний ремонт опалювальної системи дитячого садка. Адже порушувався гідравлічний режим роботи системи. Діаметри трубопроводів були занижені, а прилади опалення не компенсували теплові втрати. До того ж трубопровод прокладено без компенсаторів, що призвело до їх деформації. Таким чином на повторний ремонт опалювальної системи громада додатково витратила ще вдвічі більше коштів.

Андрій Мундя, начальник контрольно-
ревізійного відділу в Горностаївському
районі

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Херсонская область»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 0 гостей