Більше 20 років будується у Херсоні ...

Новости города Херсона. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на первоисточник
Ответить
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 667
Зарегистрирован: 17 окт 2007, 10:28

Більше 20 років будується у Херсоні ...

Сообщение Прес-служба КРУ » 18 июн 2009, 11:25

Бюджетна «прірва»
КЛОНДАЙК ДЛЯ ШАХРАЇВ:
ДЕ БУДУВАЛИ, РЕМОНТУВАЛИ, КРАЛИ!


Державний фінансовий контроль за будівництвом дозволяє відстежити всі нецільові та незаконні витрати коштів. Прискіпливо аналізуючи хід виконання будівельних та ремонтних робіт, джерела фінансування, ревізори КРУ часто знаходять чимало приголомшливих фактів.

Контрольно-ревізійним управлінням в Херсонській області на виконання Плану контрольно-ревізійної роботи ГоловКРУ України проведено ревізії використання коштів субвенції, виділеної з державного бюджету місцевим бюджетам на заходи з енергозбереження, в ході яких досліджувалась вся фінансово-господарська діяльність установ, що ревізувалися. І, як виявилося, не дарма.
Незаконні витрати коштів субвенції «забезпечили» втрату понад 272 тис. грн. у 6 розпорядників коштів у Херсоні, Новій Каховці, Горностаївці, Верхньому Рогачику.
Зокрема, контрольним обміром виконаних робіт по об’єкту «Будівництво розподільчого газопроводу у смт Верхній Рогачик», доведено завищення обсягів та вартості виконаних робіт на загальну суму 181,7 тис. грн.
Таким чином, керівництвом селищної ради та Комунальної установи з капітального будівництва, якою здійснювався технічний нагляд, допущено розкрадання коштів субвенції з державного бюджету на газифікацію населеного пункту смт Верхній Рогачик. Як наслідок, до актів виконаних робіт внесено недостовірні дані, а за фактично не виконані роботи сплачено зайву суму 181,7 тис. грн.
Плановою ревізією фінансово-господарської діяльності в Управлінні капітального будівництва Херсонської обласної державної адміністрації встановлено втрат унаслідок фінансових порушень та неефективних управлінських рішень на загальну суму 2,4 млн. грн.
Більше двадцяти років будується у місті Херсоні обласний онкологічний диспансер. Про важливість цього об’єкта для області зайвий раз наголошувати не треба. Завдяки виділеній з державної казни субвенції та співфінансуванню із місцевих бюджетів були виконані роботи по добудові першого пускового комплексу, який нарешті зданий в експлуатацію.
Але, як показала ревізія, об’єкт зданий лише на папері.
На будівництво першого пускового комплексу було виділено понад 64 млн. грн. бюджетних коштів. Однак, кошти витрачено з численними порушенням чинного законодавства.
Згідно з актом приймання-передачі об’єкту, він відповідає технічним умовам, доопрацювання не потребує та придатний до експлуатації. Втім при обстеженні об’єктів новобудови Херсонського обласного онкологічного диспансеру виявлено 9 одиниць обладнання на загальну суму 1 млн.247 тис. грн., яке фактично не працює.
Ревізорів зацікавив факт неустановленого обладнання. І при перевірці виявилося, що це вантажні ліфти. Дійсно, навіщо в диспансері ліфти, - подумали керівники управління капітального будівництва і замурували ліфтові шахти. А ліфти нехай полежать на складі, вони ж не за свої гроші куплені, а за державні.
Деяке ж змонтоване обладнання взагалі не відповідає проектно-кошторисній документації. Отже, витрачено на 232 тис. грн. більше, ніж передбачено проектом.
На виконання робіт по будівництву Херсонського обласного онкологічного диспансеру Управлінням капітального будівництва Херсонської обласної державної адміністрації укладено два договори з Генпідрядними організаціями - АПВБФ «Будмонтаж» та ВАТ «Проектно-будівельна фірма «Херсонбуд», але в ході ревізії з’ясувалося, що роботи виконували 29 субпідрядних організацій.
Навіщо стільки субпідрядників, ревізори зрозуміли одразу. Схема проста: управління капітального будівництва має справу виключно із генпідрядними організаціями, а все, що робиться у стосунках між генпідрядником та субпідрядниками, їх не стосується!
Завдяки співпраці з правоохоронними органами таки вдалося перевірити витрачання бюджетних коштів і субпідрядними організаціями. І результат не заставив себе чекати.
Виявлено крадіжок державних коштів у сумі близько півмільйона гривень через завищені обсяги робіт, незаконне застосування коефіцієнтів, що здорожують будівництво та інші порушення допущені при будівництві.
Введення в експлуатацію, в нормальному розумінні, це початок роботи об’єкта. Проте вже півроку як введено в дію першу чергу будівництва онкодиспансеру, а він й досі не працює.
Під час ревізії в управлінні капітального будівництва перевірено й використання коштів на будівництво і ремонти інших об’єктів.
Крадіжки бюджетних коштів на суму понад 36 тис. грн. допущено при реконструкції школи та житлового будинку в смт Новоолексіївка Генічеського району.
Ревізією використання субвенції, наданої з державного бюджету місцевим бюджетам на заходи з енергозбереження, у тому числі: оснащення інженерних вводів багатоквартирних житлових будинків засобами обліку споживання води і теплової енергії, ремонт і реконструкцію теплових мереж та котелень, будівництво газопроводів і газифікацію населених пунктів також встановлено завищення вартості виконаних робіт на загальну суму майже 38 тис. грн.
Непогані досягнення! Так подумали в УКБ і вирішили незаконно виплатити премію начальнику управління на 24 тис. грн. більше ніж дозволяється.
Матеріали ревізій передані до правоохоронних органів.

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «г.Херсон»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 1 гость