Працює і не бачить?

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Працює і не бачить?

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Справедливість

ГОЛОВБУХ ПРАЦЮЄ І НЕ БАЧИТЬ?


В ході ревізії Чаплинського центру соціально-психологічної реабілітації дітей в Херсонській області КРУ виявлено фінансових порушень на суму понад 125 тис.грн.

Половина від цієї суми - покриття видатків за комунальні послуги, спожиті іншою установою, розміщеною в стінах центру. Роками центр розраховувався за водо- та газопостачання сторонньої організації. Отже, витрачено 73 відсотка коштів від вартості спожитих в адміністративній будівлі послуг. До речі, в орендованих приміщеннях відшкодування за комунальні послуги взагалі не було. Таким чином 18 тис.грн. не спрямовано на першочергові витрати Центру реабілітації.

Безпідставно витрачено 17 тис.грн. на оплату праці 11 штатних працівників, коли Центр не функціонував. Отже, педагоги отримали гроші за невиконану роботу.

Нецільове витрачання фінансів допущено на суму 28,5 тис.грн. (безпідставна оплата праці та витрачання коштів за невідповідними видатками) стали причиною для притягнення винуватців до відповідальності.

За даними контрольно-ревізійного відділу в Чаплинському районі КРУ в Херсонській області
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 1 гість