Працює і не бачить?

Региональные новости Херсонской области. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на оригинал статьи
Ответить
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 667
Зарегистрирован: 17 окт 2007, 10:28

Працює і не бачить?

Сообщение Прес-служба КРУ » 22 июн 2009, 15:09

Справедливість

ГОЛОВБУХ ПРАЦЮЄ І НЕ БАЧИТЬ?


В ході ревізії Чаплинського центру соціально-психологічної реабілітації дітей в Херсонській області КРУ виявлено фінансових порушень на суму понад 125 тис.грн.

Половина від цієї суми - покриття видатків за комунальні послуги, спожиті іншою установою, розміщеною в стінах центру. Роками центр розраховувався за водо- та газопостачання сторонньої організації. Отже, витрачено 73 відсотка коштів від вартості спожитих в адміністративній будівлі послуг. До речі, в орендованих приміщеннях відшкодування за комунальні послуги взагалі не було. Таким чином 18 тис.грн. не спрямовано на першочергові витрати Центру реабілітації.

Безпідставно витрачено 17 тис.грн. на оплату праці 11 штатних працівників, коли Центр не функціонував. Отже, педагоги отримали гроші за невиконану роботу.

Нецільове витрачання фінансів допущено на суму 28,5 тис.грн. (безпідставна оплата праці та витрачання коштів за невідповідними видатками) стали причиною для притягнення винуватців до відповідальності.

За даними контрольно-ревізійного відділу в Чаплинському районі КРУ в Херсонській області

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Херсонская область»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 1 гость