Фінансово-господарська діяльність Херсонської обласної лікарні «Хоспіс»

Новини Херсону. Розділ форуму, де можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в місті Херсон. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються у місті
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Фінансово-господарська діяльність Херсонської обласної лікарні «Хоспіс»

Повідомлення Прес-служба КРУ »

КРУ інформує

ХОСПІС ЗАЛИШИЛИ РЕВІЗОРИ

Фінансово-господарська діяльність Херсонської обласної лікарні „ХОСПІС” велася з фінансовими порушеннями на суму понад 50 тисяч гривень за період з листопада 2006 по травень 2009 років.

Адміністрацією лікарні невірно віднесено видатки на відповідні коди економічної класифікації, тому з обласної казни не за цільовим призначенням використано понад 40 тис.грн. Ще більш ніж 5 тис.грн. розтрачено на закупівлю продуктів харчування за завищеними цінами. При цьому, в ході проведення тендерних процедур лікарнею не дотримані умови договору. Також завищено вартість з капітального ремонту приміщень на суму понад 2 тисячі гривень.

Працівники, котрі використовували в роботі деззасоби, не отримали належних їм доплат у розмірі десяти відсотків посадового окладу. Лікарня безпідставно перераховувала внески Пенсійному фонду із заробітної плати працюючих в установі інвалідів.

Виявлено і інші порушення фінансової дисципліни, що не призвели до збитків. Так, вартість земельної ділянки була заниженою на суму понад 108 тис.грн через непроведення її переоцінки. Через прорахунки в оприбуткуванні матеріалів, використаних на ремонт будівель, неправомірно завищено вартість майна на суму понад 21 тис.грн.
Матеріали ревізії передано правоохоронцям.

Прес-служба КРУ в Херсонській області
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “м.Херсон”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей