Фінансово-господарська діяльність Херсонської обласної лікарні «Хоспіс»

Новости города Херсона. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на первоисточник
Ответить
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 667
Зарегистрирован: 17 окт 2007, 10:28

Фінансово-господарська діяльність Херсонської обласної лікарні «Хоспіс»

Сообщение Прес-служба КРУ » 14 июл 2009, 14:31

КРУ інформує

ХОСПІС ЗАЛИШИЛИ РЕВІЗОРИ

Фінансово-господарська діяльність Херсонської обласної лікарні „ХОСПІС” велася з фінансовими порушеннями на суму понад 50 тисяч гривень за період з листопада 2006 по травень 2009 років.

Адміністрацією лікарні невірно віднесено видатки на відповідні коди економічної класифікації, тому з обласної казни не за цільовим призначенням використано понад 40 тис.грн. Ще більш ніж 5 тис.грн. розтрачено на закупівлю продуктів харчування за завищеними цінами. При цьому, в ході проведення тендерних процедур лікарнею не дотримані умови договору. Також завищено вартість з капітального ремонту приміщень на суму понад 2 тисячі гривень.

Працівники, котрі використовували в роботі деззасоби, не отримали належних їм доплат у розмірі десяти відсотків посадового окладу. Лікарня безпідставно перераховувала внески Пенсійному фонду із заробітної плати працюючих в установі інвалідів.

Виявлено і інші порушення фінансової дисципліни, що не призвели до збитків. Так, вартість земельної ділянки була заниженою на суму понад 108 тис.грн через непроведення її переоцінки. Через прорахунки в оприбуткуванні матеріалів, використаних на ремонт будівель, неправомірно завищено вартість майна на суму понад 21 тис.грн.
Матеріали ревізії передано правоохоронцям.

Прес-служба КРУ в Херсонській області

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «г.Херсон»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: Bing [поисковый робот] и 0 гостей